Paintings and graphics - "signed" or "without sign"

Number of items: 287

Jelzés nélkül: Mongol buddhista festmény, vegyes technika, kissé sérült, üvegezett fa keretben, külső méret: 13x15 cm
10484.

24 000 HUF
72,07
86,33
Jelzés nélkül: Kínai tájkép. Olaj, vászon. Fa keretben, 62x120 cm
10485.

11 000 HUF
33,03
39,57
Kínai buddhista festmény, üvegezett fa keretben, 17x15,5 cm
10486.

2 400 HUF
7,21
8,63
Csaba (Ásztai Csaba?) jelzéssel: Az örökös, 1987. Különleges nyomat, papír, művészpéldány E.A. jelzéssel. Sarkaiban sérült és hiányos, lap alján kisebb szakadással. 39,5x59,5 cm
10487.

3 600 HUF
12,95
Olvashatatlan jelzéssel: Férfi nemzeti ruhaviseletek cca 1850 (4db). Tus, hártyapapír, kis gyűrődésekkel, egyik hajtott, 13×10 cm (4×)
10488.

1 000 HUF
3,00
3,60
Jelzés nélkül, 2 db mű: Angyalok földje, mozi. Filctoll, papír. Paszpartuban. 40x60 cm + Tripoliszi kocsma. Filctoll, papír. Fa keretben. 40x60 cm
10489.

10 000 HUF
30,03
35,97
Jelzés nélkül: Dreher csokoládé (reklámterv?). Akvarell, papír. Üvegezett, kissé sérült fa keretben. 38×35 cm
10490.

9 000 HUF
27,03
32,37
10491.

5 000 HUF
15,02
17,99
Baja B jelzéssel: Vízparti táj. Olaj, karton. Dekoratív, kissé kopott fa keretben, 31×50 cm
10492.

5 000 HUF
15,02
17,99
Bakonyi jelzéssel: Utcarészlet, rézkarc, papír, foltos, 24×17,5 cm
10493.

1 200 HUF
3,60
Baksay Imre jelzéssel: Ásító inas. Rézkarc, papír, Jelzett, üvegezett keretben, 24x17 cm
10494.

2 000 HUF
6,01
7,19
Bálint jelzéssel: Kompozíció. Olaj, bőr. Sérült. Fa keretben. 47x98 cm
10495.

8 000 HUF
24,02
28,78

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.