Paintings and graphics - "signed" or "without sign"

Number of items: 287

Jelzés nélkül: Hálószoba. Vegyes technika, papír, 19,5x28,5 cm hullámos, keret nélkül, kopott paszpartuban.
10749.

1 400 HUF
4,02
4,70
Jelzés nélkül: Gesztusok. Olaj, farost. 40×50 cm
10750.

9 000 HUF
25,86
30,20
10 db vallási témájú akvarell. Jelzés nélkül. 45x33 cm
10751.

10 000 HUF
28,74
33,56
Jelzés nélkül, feltehetően 1910-30 körül működött magyar grafikus(ok) 2 db rajza: Pipázó portréja és Lovasszekér. Ceruza, papír. 22x14 és 16,5x22,5 cm
10752.

3 000 HUF
8,62
10,07
Jelzés nélküll: Szürreális alak. Nyomat, papír. Papírra kasírozva. 9,5x13 cm
10753.

3 600 HUF
10,34
12,08
Jelzés nélkül: Virág csendélet. Olaj, karton. Keretben. 30x25 cm
10754.

3 000 HUF
8,62
10,07
Jelzés nélkül: Női akt. Pasztell, papír. Üvegezett fa keretben, 35×17 cm
10755.

2 600 HUF
7,47
8,72
Jelzés nélkül: Tűzzománc kép. Keretben. 22x16 cm
10756.

5 000 HUF
14,37
16,78
Jelézés nélkül: Fenyves. Olaj, vászon, alján kissé sérült. Kissé sérült fa keretben. 80×60 cm
10757.

8 500 HUF
24,43
28,52
Jelzés nélkül: Fiktív címer. Akvarell-tus, papír, 29×21 cm
10758.

800 HUF
2,30
2,68
Jelzés nélkül: Mikor Zita belépett, vegyes technika, papír, hajtott, 30×21 cm
10759.

1 000 HUF
2,87
3,36

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.