Books: Technics

Number of items: 42

Berget Alfonz: Léghajózás és repülés. Ford.: Bogdánfy Ödön. Bp., 1911, Kir. M. Természettudományi Társulat, XII+291 p. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, kopott, foltos borítóval, laza fűzéssel.
17707.

3 000 HUF
9,01
10,79
Hammer price:
3 000 HUF
Bogdánfy Ödön: A természetes vízfolyások hidraulikája. I-II. kötet. Bp. 1906. Franklin. 285 l. 294 l.Kiadói, aranyozott egészvászon kötésben, szép állapotban
17708.

3 000 HUF
9,01
10,79
Hammer price:
3 000 HUF
17709.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
2 800 HUF
8,41
10,07
  Add to cart
  Remove
Paul Karlson: A gépmadár. Ford.: Rácz Elemér. Kir. M. Természettudományi Társulat Természettudományi Könyvkiadóvállalata CXI. (111) köt. Bp. 1938, Kir. M. Természettudományi Társulat, VII+1+392 p.+32 (fekete-fehér képtáblák 16 levélen) t. Kiadói egészvászon-kötésben, jó állapotban.
17710.

Available
2 000 HUF
6,01
7,19
  Add to cart
  Remove
H. Claassen: Die Zuckerfabrikation mit besonderer Berücksichtigung des Betriebes. Magdeburg, 1930, Schallehn & Wollbrück. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott, kissé foltos borítóval.
17711.

Available
1 800 HUF
6,47
  Add to cart
  Remove
2 db műszaki könyv: Csonka Pál, dr.: Keresztszerkezetek számítása a Cross módszer segítségével. Bp., 1943. 29p. , Pelikán József: Tartószerkezetek. Bp., 1959. Tankönyvkiadó
17712.

Available
1 200 HUF
3,60
  Add to cart
  Remove
Mihályi Ernő: A motorkerékpár. II. rész. Nehéz motorkerékpárok. Bp., 1926, Népszava Könyvkereskedés. Javított papírkötés, kopottas állapotban.
17713.

1 000 HUF
3,00
3,60
11
Hammer price:
2 200 HUF
17714.

Available
2 000 HUF
6,01
7,19
  Add to cart
  Remove
H.L. Nixon: Wind Tunnel Tests of High Pitch Airscrews. London, 1935. 29 p. 9 t.
17715.

800 HUF
2,40
2,88
Hammer price:
800 HUF
Apor Dezső-Nagy Béla: Hogyan készül? A modern technika és az ipari munka vívmányai. Bp., 1928, Athenaeum, VII+260 p. Második kiadás. Fekete-fehér illusztrációkkal. , kissé kopott borítóval.
17716.

Available
1 400 HUF
4,20
5,04
  Add to cart
  Remove
17717.

1 000 HUF
3,00
3,60
Hammer price:
1 000 HUF
17718.

Available
1 000 HUF
3,00
3,60
  Add to cart
  Remove

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

News

Auction 402:
From  15 September to 23 September
Viewing: from 20 September to 23 September
Payment deadline is 8 October

  Events

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.