3 000 HUF
Berget Alfonz: Léghajózás és repülés. Ford.: Bogdánfy Ödön. Bp., 1911, Kir. M. Természettudományi Társulat, XII+291 p. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, kopott, foltos borÃtóval, laza fűzéssel.