Csanádi-Nagyváradi-Winkler: A magyar repülés története. Bp., 1977, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói kartonált kötés, gerincnél kissé sérült, kissé kopottas állapotban.
Technikai fejlődésünk története. 1867-1927. Kiadja a Magyar Mérnök- és Építész-Egylet. Bp., 1929, Stádium. Második kiadás. Rendkívül gazdag képanyaggal. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, hátsó borítón foltok.
Magyar ipar és kereskedelem. Szerk.: Dr. Dobsa László, Máriáss Imre. Bp., 1941, Magyar Ipar és Kereskedelem. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, kopott borítóval.
Kazinczy László: Szerszámgépek. I. köt. Egyetemi tankönyv. Bp., 1955., Tankönyvkiadó. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval. Megjelent 1500 példányban. + N. Sz. Acserkan: Fémforgácsoló szerszámgépek számítása és tervezése. Egyetemi tankönyv. Bp., 1953., Tankönyvkiadó. Kiadói kopott félvászon-kötés. Megjelent 3000 példányban.
Pattantyús Géza: Gépészeti zsebkönyv I-II. Bp.,é.n., Kir. M. Egyetemi Nyomda. Második kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerincekkel, az I. kötet gerince javított.
Pagonyi Erzsébet: Makramé. Bp., 1981, Műszaki. Fekete-fehér és színes illusztrációkkal. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval, a gerincen kis sérüléssel.
Szabó Miklós: Polgári repülőbalesetek és katasztrófák fekete könyve. 1990-2002. Tények, adatok, információk a jelentősebb légi szerencsétlenségekről. 1990-2002. Bp., 2002, Syca. Színes képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
Zigány Ferenc- Uhlyárik Jenő: Ábrázoló mértan. Bp, 1934, kn. Egészvászon-kötés, kissé kopott állapotban. Néhány lap ki van vágva. 7 db kihajtható melléklettel.