Music, Musical notes, Instruments

Number of items: 30

Rumbatök pár. Rattan. 21 cm
13687.

Rumbatök pár. Rattan. 21 cm

800 HUF
2,40
2,88
4 db kis méretű törzsi dob bőrrel bevonva és festett csörgő kókusz 20 cm-ig
13688.

3 000 HUF
9,01
10,79
Yehudi Menuhin, Curtis W. Davis: Az ember zenéje. Fordította Dávid Gábor. Bp., 1981, Zeneműkiadó. Kiadói egészvászon, kiadói papír védőborítóban, fekete-fehér illusztrációkkal. Jó állapotban.
13689.

2 000 HUF
6,01
7,19
Norman Seeff: Sessions! Bellevue, 1994, WhaleSong. Angol nyelven. Nagyon gazdag képanyaggal. Kiadói kartonált papírkötés.
13690.

1 000 HUF
3,00
3,60
Zeneszerzők élete képekben és dokumentumokban, 4 kötet: Bartók Béla, Liszt Ferenc, Kodály Zoltán, Joseph Haydn. Bp., 1977-1982, Zeneműkiadó. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott, az egyik kissé szakadt papír védőborítóban.
13691.

1 000 HUF
3,00
3,60
Paul Gaster: The Corrs. The authorised behind-the-scenes book corner to corner. London, 1999, André Deutsch Limited. Fekete-fehér és színes fotókkal gazdagon illusztrálva. Egészvászon kötésben, papír védőborítóval, szép állapotban. Angol nyelven.
13692.

1 200 HUF
3,60

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.