Music, Musical notes, Instruments

Number of items: 30

[Molnár Antal: Összhangzattan.] Bp.,[1943?], Dante, 284 p. Átkötött kopott félvászon-kötés, kopott borítóval, hiányzó címlappal.
13675.

1 200 HUF
3,39
3,87
John Lennon saját szavaival. Lejegyezte: Miles. Ford.: Romhányi Török Gábor. Bp., 2004, Allprint. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés.
13676.

800 HUF
2,26
2,58
Kodály Zoltán: Dalok a Háry Jánosból. Bp., 1955, Zeneműkiadó Vállalat. 35 p. Kiadói tűzött papírkötés, kissé kopott borítóval.
13677.

1 000 HUF
2,82
3,23
Kodály-mérleg, 1982. Válogatta és szerkesztette: Bauer János. Bp., 1982, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, papír védőborítóban.
13678.

800 HUF
2,26
2,58
cca 1947 Slágerek, kották, dalszövegek, közte Magyar Rádió újságkivágások, gépelt és kézzel írt oldalak, kissé viseltes félvászon-kötésben
13679.

1 200 HUF
3,39
3,87
John Lennon: Boldog karácsonyt! - Happy Christmas! Bp., 1990, Édesvíz Kiadó. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
13680.

1 800 HUF
5,08
5,81
Dokumentumok. Kodály Zoltán 1882-1967. Szerk.: Aknay Tibor, Gosztola Gábor. Bp., 1982, Fővárosi Szabó Ervin Könyvtár. Megjelent 3000 példányban. Sok Kodályra vonatkozó dokumentum, fénykép- levélmásolat, stb., kissé kopott kiadói karton mappában.
13681.

3 600 HUF
10,17
11,61
9 db zenei témájú modern könyv benne Rapülők Rapülési napló
13682.

1 200 HUF
3,39
3,87
Vegyes zenei kiadvány és kotta tétel, összesen 8 db változó állapotban
13683.

800 HUF
2,26
2,58
1912-1947 10 db zenével kapcsolatos okmány és nyomtatvány
13684.

1 600 HUF
4,52
5,16
cca 1930 Ilniczky László verse, Bartos Zoltán zenéje: Meg kell, hogy érezd. Bp., é.n., Nádor Kálmán. Kotta. Borítón Klaudinyi László (1904-1984) grafikus art deco illusztrációjával. Lap szélén apró szakadásokkal, kissé foltos.
13685.

1 600 HUF
4,52
5,16
Vegyes kotta tétel (Búcsú az erdőtől, El Pueblo Unido, stb.)
13686.

2 000 HUF
5,65
6,45

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.