13675.
402. Closed Online auction
Music, Musical notes, Instruments
1 200 HUF
3,24 EUR, 3,53 USD
[Molnár Antal: Összhangzattan.] Bp.,[1943?], Dante, 284 p. Átkötött kopott félvászon-kötés, kopott borítóval, hiányzó címlappal.