Music, Musical notes, Instruments

Number of items: 30

1926 Hozzád megyek Uram, Józan Miklós zeneszerző autográf aláírásával jelzett kottafüzet
13663.

1 800 HUF
Tiszán innen, Dunán túl. 150 magyar népdal. Szerk.: Borsy István, Rossa Ernő. Bp., 1953, Editio Musica. 160 p. Kiadói papírkötés.
13664.

900 HUF
2,43
2,65
Hans Klotz: Az orgonáról. Ford. és kieg.: Gergely Ferenc. Bp., 1975., Zeneműkiadó. Második kiadás. Fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Számos adatot, technikai részletet tartalmazó könyv. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban.
13665.

1 200 HUF
1941 Kodály Zoltán: Zene az ovodában. Különlenyomat. Bp., 1941., Élet, 19 p.
13666.

1941 Kodály Zoltán: Zene az ovodában. Különlenyomat. Bp., 1941., "Élet", 19 p.

1 800 HUF
1938 Lakatos István: A román zene fejlődéstörténete. Erdélyi Tudományos Füzetek. 1938. 98. sz. Kolozsvár/Cluj, 1938, Minerva, 28 p.
13667.

1 800 HUF
1936 Bartók Béla: Miért és hogyan gyűjtsünk népzenét? Népszerű Zenefüzetek. 5. sz. Bp., 1936., Somló Béla, 20 p.
13668.

1 800 HUF
cca 1910-1920 Bösendorfer kaiserl. u. königl. Hof- und Kammer-Klaviermacher kaiserl. russ. Hoflieferant, foltos, 23p
13669.

2 400 HUF
Palya Bea 2 db CD - Adieu complexes, Egyszálének, mindkettő bontatlan csomagolásban
13670.

1 200 HUF
Presser Gábor 2 db CD - A szövegíró + Angyalok és emberek
13671.

1 600 HUF
cca 1920 Eredeti népdalok Kronisch és Társa. 16p.
13672.

600 HUF
1,62
1,76
Koltay Gábor: Szörényi, Bródy. Az első 15 év. Bp., 1980, Zeneműkiadó. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval.
13673.

800 HUF
1953 Énekek, népdalok és slágerek, kézzel írt, rajzokkal illusztrált füzet, kissé viseltes, sérült, kopott állapotban, egy kijáró lappal. Benne néhány papírlap kézzel írt/gépelt dalszövegekkel + Zeneműkiadó Vállalat Bp. Válogatott dalszövegek füzet, 16 p.
13674.

1 200 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF