Paintings and graphics Number of items: 292
2420234
10110
401
Other collectibles
id. Kátai Mihály (1906-1983): Nyári istálló. Olaj, papír, jelzett. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéivel, mely szerint szerepelt az 1983-ban a Kisfaludi Strobl Teremben, Zalaegerszegett rendezett egyéni kiállításán. Üvegezett fa keretben, 19×29 cm
9 000 HUF
2459018
10111
401
26000
Other collectibles
Katona Áron Sándor (1940 - ): Lovak.
Tűzzománc, fém, fém keretben, jelzett, 20x15cm
26 000 HUF
2459020
10112
401
46000
Other collectibles
Katona Áron Sándor (1940 - ): Székelyföld.
Tűzzománc, fém, fakeretben, jelzett, 15x20cm
46 000 HUF
2459125
10113
401
Other collectibles
Katona Zoltán (1959- ): Önarckép.
Olaj, vászon. Jelzett. Üvegezett fakeretben. 22x22cm
1 600 HUF
2429662
10114
401
Other collectibles
Kelemen Pál (1942-1999): Önarckép, 1980. Olaj, papír, jelzett. Papírry kasírozva. 26,5x18,5 cm
8 000 HUF
2336378
10115
401
Other collectibles
Kézdi-Kovács Elemér (1898-1976): Női aktok. Ceruza, papír. jelzés nélkül. Proveniencia: a művész hagyatéka. Paszpartuban, 26,5x43 cm
9 000 HUF
2461187
10116
401
46000
Other collectibles
Kézdi Kovács László (1864-1942): Kiránduló kutyájával. Olaj, vászon, jelzett. Dekoratív, kissé sérült fa keretben. 58x78cm
46 000 HUF
2461596
10117
401
Other collectibles
Klement Zoltán (1967. ): Tanya. Olaj, farost, jelzett, 20x37cm
6 000 HUF
2466409
10118
401
40000
Other collectibles
Klie Zoltán (1897-1992): Őszi táj (Zsennye?). Akvarell, papír, jelezve jobbra lent (kétszer). Üvegezett fa keretben, 60×42 cm
40 000 HUF
2462893
10119
401
Other collectibles
Klimó István (1883-1961): Erdei fények. Pasztell, karton, jelzett. Dekoratív, sérült üvegezett keretben, 50×40 cm
16 000 HUF
2465228
10120
401
7500
Other collectibles
Fritz Klingbeil (1936-): Minimalista kompozíció, 1978. Szitanyomat, papír. Jelzés nélkül. Hátoldalán feliratozott. Plexiüvegezett keretben. Lapméret: 34,5x29 cm
7 500 HUF
2455214
10121
401
Other collectibles
Koch Ernő (1898 - 1970): Templombelső.
Jelzett: Koch Ernő 1943.
Réz nyomódúc. 48,5x33cm
10 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035