Number of items: 292

10098.

3 600 HUF
10,34
12,08
Józsa János (1936-2016): Színésznő. Cinkográfia. Jelzett. 20x14 cm
10099.

2 000 HUF
5,75
6,71
10100.

7 000 HUF
20,11
23,49
Juhász Erika (1926-2018): Síkplasztika, jelzett, üvegezett keretben, 41×50 cm
10101.

4 000 HUF
11,49
13,42
10102.

3 000 HUF
8,62
10,07
Juhász Erika (1926-2018): Száll a madár. Síkplasztika, jelzett, üvegezett keretben, 40×32 cm
10103.

4 000 HUF
11,49
13,42
Kádár György (1912-2002): Táj. Rézkarc, papír, jelzett. Lap széle kissé foltos. Üvegezett fa keretben. 12,5×19,5 cm
10104.

800 HUF
2,30
2,68
Kádár György (1912-2002): Táj alakkal. Rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett fa keretben. 24,5×29,5 cm
10105.

1 200 HUF
3,45
4,03
Kádár Katalin (?-): Goya szerelme. Olaj, farost. Jelzett, sérült, 35x50cm
10106.

20 000 HUF
57,47
67,11
Kádár Lívia (Mihály Mívia, Müller Lívia, 1894-1986): Táj. Rézkarc, papír, jelzés nélkül. Üvegezett, kissé sérült fa keretben. 7x5 cm
10107.

5 000 HUF
14,37
16,78
Kapolcsi Kovács Csaba (1963-): Manóvár. Rézkarc, papír. Jelzett. Számozott: 1/30. Üvegezett fa keretben. 32,5x19,5 cm
10108.

3 000 HUF
8,62
10,07
44
Kass János (1927-2010): Az Ember Tragédiája 4 db illusztráció. Rézkarc, papír. Jelzett, 24x16 cm
10109.

24 000 HUF
68,97
80,54

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.