Paintings and graphics Number of items: 292
2466465
10134
401
Other collectibles
Krafcsik Adolf (1953-2017): Csendélet almákkal. Színes ceruza, papír. Jelzett. Üvegezett fa keretben. 40x52 cm
8 000 HUF
2329447
10135
401
Other collectibles
Kresz Irén (1932-): Faág. Akvarell, papír, jelzett, 17x12 cm Üdvözlőlapon, belül a művész saját kezű soraival
1 600 HUF
2423088
10136
401
Other collectibles
Krón Béla (1884-1965): Ca d'oro (Velence). Rézkarc, papír, jelzett, lap kissé foltos, üvegezett fa keretben, 24×19 cm
4 000 HUF
2441351
10137
401
Other collectibles
Krón Béla (1884-1965): Corso Vittorio Emanuele (Milánó). Rézkarc, papír, jelzett, lap kissé foltos, hullámos, üvegezett fa keretben, 28×22 cm
4 000 HUF
2441236
10138
401
Other collectibles
Krón Béla (1884-1965): Menyecske. Rézkarc, papír, jelzett, lap kissé foltos, üvegezett sérült fa keretben, 28×20 cm
3 600 HUF
2441334
10139
401
Other collectibles
Kutassy Márton (?-?): Szénakazlas szekér. Olaj, karton, jelzett, 24x35,5cm, Keretben.
7 000 HUF
2347287
10140
401
11000
Other collectibles
L Dávid Lehel (1940-): Hosszú várakozás. Akvarell, vegyes technika, papír, jelzett. 60,5×43 cm. Üvegezett fa keretben. Kiállítva: Házat-Hazát Alapítvány Jótékonysági kiállítás és vásár, 1997. Reprodukálva: Házat-Hazát Alapítvány Jótékonysági kiállítás és vásár, 1997, katalógus 9. o. Jótékonysági árverés a Házat-Hazát Alapítvány otthonteremtési programjának támogatására.
11 000 HUF
2347493
10141
401
11000
Other collectibles
L Dávid Lehel (1940-): És fúj a szél. Akvarell, vegyes technika, papír, jelzett. 50,5×45 cm. Üvegezett fa keretben. Jótékonysági árverés a Házat-Hazát Alapítvány otthonteremtési programjának támogatására.
11 000 HUF
2347373
10142
401
Other collectibles
Lábodi Betti (1945-): Csendélet. Pasztell, papír, jelzett. 40,5×28,5 cm. Üvegezett fa keretben. Kiállítva: Házat-Hazát Alapítvány Jótékonysági kiállítás és vásár, 1997. Reprodukálva: Házat-Hazát Alapítvány Jótékonysági kiállítás és vásár, 1997, katalógus 19. o.. Jótékonysági árverés a Házat-Hazát Alapítvány otthonteremtési programjának támogatására.
2 600 HUF
2347473
10143
401
3800
Other collectibles
Ladócsy László (1960-): Naplemente. Pasztell, papír. jelzett. Üvegezett fa keretben, üveg sarkaiban sérült és részben hiányos. 42,5x61 cm. Jótékonysági árverés a Házat-Hazát Alapítvány otthonteremtési programjának támogatására.
3 800 HUF
2347087
10144
401
3800
Other collectibles
Ladócsy László (1960-): Nappal szemben. Akvarell, papír. jelzett. Üvegezett fa keretben, üveg jobb alsó sarokban sérült és hiányos. 31x46,5 cm. Kiállítva: Házat-Hazát Alapítvány Jótékonysági kiállítás és vásár, 1997. Jótékonysági árverés a Házat-Hazát Alapítvány otthonteremtési programjának támogatására.
3 800 HUF
2456539
10145
401
Other collectibles
Láng Rudolf (1904-1991): Város, rézkarc, papír, 24x29cm, jelzett, lap széle foltos. Üvegezett, sérült fa keretben.
2 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035
Catalogue number: