10137. 401. Closed Online auction Paintings and graphics
4 000 HUF
10
0 HUF
Krón Béla (1884-1965): Corso Vittorio Emanuele (Milánó). Rézkarc, papír, jelzett, lap kissé foltos, hullámos, üvegezett fa keretben, 28×22 cm
Photo of the item taken by : pelikán_kristóf