Number of items: 292

B. Séday Mária (1925-2009): ...és a zongora (Seress Rezső zongorája). Olaj, vászon, jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. Kissé sérült (apró felületi festék lepergéssel). Kissé kopott, üvegezett fa keretben. 70×90 cm
10012.

34 000 HUF
97,70
114,09
10013.

5 000 HUF
14,37
16,78
Balla Margit (1947-): Diskurzus (cím nélkül). Rézkarc, papír, jelzett. Lap széle kissé foltos. Üvegezett fa keretben. 21×13 cm
10014.

4 000 HUF
11,49
13,42
10015.

12 000 HUF
34,48
40,27
10016.

18 000 HUF
51,72
60,40
10017.

12 000 HUF
34,48
40,27
Bálint Endre (1914-1986): A rossz pásztor és az anyák gyásza. Ofszet nyomat, papír, jelzett a nyomaton. Az 1979-ben megjelent 12 lapos Corvina-mappából. 28x37 cm
10018.

3 600 HUF
10,34
12,08
Bánsági András (1934-1993): Balatoni öböl akttal . Szántód. Linómetszet, papír. Jelzett. 32x24 cm Üvegezett keretben
10019.

3 000 HUF
8,62
10,07
Bencze László (1907-1992): Italozók, 1983. Tus, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 28×20 cm
10020.

10 000 HUF
28,74
33,56
Benyovszky István (1898-1969): Lovas. Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 37×48,5 cm
10021.

10 000 HUF
28,74
33,56
9
10022.

10 000 HUF
28,74
33,56
Bergmann Ilona (?-?): Vázlatok, füzetben, ceruza, papír, jelzett, 14×20 cm
10023.

2 000 HUF
5,75
6,71

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.