Books: Gastronomy and Gardening

Number of items: 55

Kosnár Sándor reczeptjei. Kézzel írt és illusztrált régi receptkönyv, számos színes rajzzal. Egyedi példány! H.n., é.n. (cca 1850-1900). Sérült vászonkötésben, hiányzó gerinccel, kopott, kissé sérült borítóval, kissé foltos lapokkal.
17080.

10 000 HUF
30,03
35,97
Csáky Sándor: A huszadik század szakácsművészete. Bp., 1936.,Petőfi Irodalmi Vállalat,(Mor[avská] Ostrava, Keller-ny.), 1 t.+832+61 p. Szövegközti illusztrációkkal. Harmadik, bővített kiadás. Átkötött kissé kopott aranyozott egészvászon-kötés, a gerincen kis sérüléssel, ex libris-szel, jó állapotban.
17081.

8 000 HUF
24,02
28,78
Konyhaművészeti Lexikon I-II. Fordította Hetényi Károly. h.n., é.n., Codex. Kiadói műbőr kötés, jó állapotban.
17082.

2 800 HUF
8,41
10,07
Venesz József-Túrós Emil: Egységes vendéglátó receptkönyv és konyhatechnológia. Bp., 1988, Novorg. Reprint kiadás. Kiadói egészvászon kötésben, szakadt, műanyag védőborítóban, ex libris-szel.
17083.

3 000 HUF
9,01
10,79
17084.

4 800 HUF
14,41
17,27
Venesz József: Ételkészítés a vendéglátóiparban. Bp., 1968, Közgazdasági és Jogi. Kiadói műbőr-kötés, névbélyegzőkkel, a gerincen egészen kis sérüléssel.
17085.

3 000 HUF
9,01
10,79
Ignácz Sándor: Gyakorlati Méhészkedés. Bp., 1943, Mezőgazdasági Művelődési Társaság. Kiadói papírkötésben, foltos borítóval, sérült gerinccel, kijáró lapokkal, egyik oldalon ceruzás jelöléssel.
17086.

3 000 HUF
9,01
10,79
10
Örösi Pál Zoltán: Kis méhészkönyv. Bp.,1954, Mezőgazdasági. Első kiadás. Kiadói papírkötés, a gerincen kis szakadással.
17087.

4 000 HUF
12,01
14,39
[Magyar Elek]: Az ínyesmester ezer új receptje. Bp., 1935, Athenaeum, 254 p. Első kiadás. Kiadói kopott, foltos egészvászon-kötés, kissé sérült gerinccel, az elülső szennylap és előzéklap kijár, a hátsó szennylap és előzéklap, valamint az utolsó lap (tartalomjegyzék) hiányzik.
17088.

3 600 HUF
12,95
Hatvany Lili: Ételművészet, életművészet. Szerk.: - -. Bp.,[1937],Színházi Élet,(Athenaeum-ny.), 256+32 p. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, a gerincen apró sérüléssel, négy lapon és a hátsó kötéstábla belsején gyerekfirkával, egy lapon ceruzás jegyzettel, ex libris-szel.
17089.

3 600 HUF
12,95
Magyar Elek: Az ínyesmester szakácskönyve. Bővített és átdolgozott kiadás. Győry Miklós illusztrációival. Bp., 1970, Minerva. Kiadói nylon-kötés.
17090.

2 600 HUF
7,81
9,35
17091.

2 400 HUF
7,21
8,63

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.