Books: Gastronomy and Gardening

Number of items: 55

Receptkönyv üzemi vendéglátó konyhák részére. Szerk.: Moser István, Sipos László, Surnowkszky Leó, Nagy László, Seemann Gizella. Bp.,1958, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. 284+2 p. Kiadói félvászon-kötés, sérült, kopott, kissé foltos borítóval, néhány lap szélén kisebb ázásnyomokkal. Megjelent 5000 példányban.
17092.

1 000 HUF
3,00
3,60
Varró Aladár Béla: Magyar fűszeres növények termelése, gyűjtése, alkalmazása. H.n.,1999, Black & White. 98 p. Kiadói papírkötés.
17093.

1 400 HUF
4,20
5,04
19
Dr. Veress László, Dr. Kakuk Tibor: Báránynevelés és -hizlalás. Bp., 1976, Mezőgazdasági Kiadó. 131+VIII+5 p. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés, kiadói papír védőborítóban, a védőborító sérült, ragasztott, volt könyvtári példány.
17094.

1 400 HUF
4,20
5,04
Lehner Ödön: Az őszibarack termesztés kiskátéja. Bp., é.n. Szerzői. Későbbi egészvászon kötésben, első lap ragasztott 208 p.
17095.

1 800 HUF
6,47
Kreatív receptkönyv DM bio
17096.

Kreatív receptkönyv DM bio

800 HUF
2,40
2,88
Annabel Karmel: Pürékorszak. 100 egyszerű és egészséges étel az elválasztás időszakára. Ford.: Árkos Eszter. Bp., 2011, Partvonal. Kiadói kartonált papírkötés.
17097.

2 000 HUF
6,01
7,19
Szegedy-Maszák Aladárné - Stumpf Károlyné: A magyar úriasszony háztartása. Szerk.: - -. Bp.,1934, Magyar Asszonyok Nemzeti Szövetsége. Második kiadás. Kiadói egészvászon kötés,kopott, kissé foltos borítóval, az elülső szennylapon és kötéstáblán firkával, laza kötéssel.
17098.

1 200 HUF
3,60
Id. Boczonádi Szabó Imre: A méhek élete. III. kötet: A kezelés. Újpest, 1923, Boczonádi Méhészete. III. bővített kiadás. Kiadói papírkötésben, foltos, sérült és elvált borítóval, sérült gerinccel, megviselt állapotban.
17099.

1 000 HUF
3,00
3,60
Móra Ferencné szakácskönyve. Reprint kiadás. Bp.,1987,Közgazdasági és Jogi. Kiadói egészvászon-kötésben, ex libris-szel, jó állapotban.
17100.

1 000 HUF
3,00
3,60
17101.

1 000 HUF
3,00
3,60
Kapitán Mária: Zöldség és gyümölcs házi konzerválása. Bp., 1944, szerzői magánkiadás. 63 p. Hatodik kiadás. Kiadói papírkötés, hiányzó borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal, az utolsó lap sérült, kissé hiányos.
17102.

1 200 HUF
3,60
9
Dr. Böő István: Amíg a malacból hízott sertés lesz üzemben és háztájiban. A sertéshizlalók könyve. Mezőgazdasági szakmunkáskönyvtár. Bp., 1981, Mezőgazdasági Kiadó. 288 p. Kiadói kartonált papírkötés, kissé sérült borítóval, néhány kissé foltos lappal.
17103.

1 600 HUF
4,80
5,76

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.