Books: Gastronomy and Gardening

Number of items: 55

Nóber Imre: A kenyér története. Búvár Könyvek 29. Bp., 1962, Móra Ferenc. 128 p. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült, kopott borítóval.
17104.

1 400 HUF
3,95
4,52
Cey-Bert Róbert Gyula: Magyar borok és ételek harmonizációja. Magyar borok és borvidékek sorozat. H.n., 2000, Paginarum Kiadó. Komáromi Zoltán fotóival illusztrálva. A fotókon látható ételeket Kovács Lázár készítette. Kiadói kartonált papírkötésben, szép állapotban.
17105.

1 200 HUF
3,39
3,87
Katona József: Ungarischer Weinführer. (Magyar borkalauz) Bp, 1990, Corvina. Második kiadás. Kartonált papírkötésben, jó állapotban. Német nyelven.
17106.

1 200 HUF
3,39
3,87
Lajos Mari, Hemző Károly. 2 db könyv. 99 előétel + 99 Vad-és halétel. Bp., 1983, 1987, Corvina. Kiadói kartonált papírkötés.
17107.

1 400 HUF
3,95
4,52
Pávó Elemér: Magyar kertészeti szótár. Bp., 1940. Szerzői. Korabeli télvászon kötésben 124p.
17108.

1 200 HUF
3,39
3,87
Dr. Holdas Sándor: A csincsilla tenyésztése. Bp., 1981, Mezőgazdasági. Kiadói kartonált papírkötés.
17109.

1 000 HUF
2,82
3,23
17110.

1 000 HUF
2,82
3,23
17111.

1 000 HUF
2,82
3,23
Paksy Zsuzsanna: Egész évben krizantém. Irányított krizantémtermesztés. Bp., 1980, Mezőgazdasági. Kiadói kartonált papírkötésben.
17112.

1 000 HUF
2,82
3,23
17113.

1 000 HUF
2,82
3,23
17114.

2 400 HUF
6,78
7,74
Bornemisza Anna szakácskönyve 1680-ból. Közzéteszi: Dr. Lakó Elemér. Bukarest, 1983, Kriterion. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. Kopott, foltos, megviselt borítóval, szakadt papírborítóval.
17115.

1 600 HUF
4,52
5,16

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.