Flea Market Number of items: 771
2463305
11859
401
Flea Market
Other collectibles
Hungarica együttes 6 db albuma, zenei CD és koncert DVD, eredeti tokjukban
2 000 HUF
2463286
11860
401
Flea Market
Other collectibles
Heckler & Koch G36 C 6 mm airsoft puska, tartozékaival, akkumulátorral, töltővel, leírással, eredeti dobozában, újszerű állapotban
12 000 HUF
2463570
11861
401
Flea Market
Other collectibles
PPQ Walther rugós airsoft pisztoly, eredeti dobozában, tartozékaival, leírással, újszerű állapotban + 6 mm 0,12 g BB lövedék, 1000 db
2 000 HUF
2463554
11862
401
Flea Market
Other collectibles
Beretta Mod. 92 FS rugós airsoft pisztoly, eredeti dobozában, leírással, újszerű állapotban + 2 db hozzá való ASG M92FS rugós tár + 6 mm 0,12 g BB lövedék, 1000 db
2 000 HUF
2463532
11863
401
Flea Market
Other collectibles
ASG 6 mm BB airsoft lövedék, 2 bontatlan csomag, 2x3300 db
2 000 HUF
2463886
11864
401
Flea Market
Other collectibles
Argentor ezüstözött alpakka serleg, gravírozott "Fecskék 1930. Férfi-túradíj" felirattal, jelzett, kisebb kopásnyomokkal, karcolásokkal, elszíneződéssel, m: 17,5 cm
1 000 HUF
2464662
11865
401
Flea Market
Other collectibles
Zsírkő teknős figura 12 cm + márvány talapzat. 13 cm
1 200 HUF
2464655
11866
401
Flea Market
Other collectibles
Kagylókkal díszített ékszeres doboz 10x7x7 cm
1 200 HUF
2464754
11867
401
Flea Market
Other collectibles
Réz tárgyak tétele. Iparművész tál + egyebek
2 000 HUF
2464789
11868
401
Flea Market
Other collectibles
Bronzírozott alumínium mozsár törővel d: 14 cm , m: 12 cm
2 000 HUF
2464049
11869
401
Flea Market
Other collectibles
Népi motívumos, festett, lakkozott fa dobozka, B(alaton)lelle jelzéssel, sérülésekkel, az egyik zsanér sérült, 10,5x7x5,5 cm
1 000 HUF
2464778
11870
401
Flea Market
Other collectibles
Kínai teknős formájú asztali dísz, iránytűvel, csont berakással, kínai horoszkóp jegyekkel 10 cm
3 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035