11864. 401. Closed Online auction Flea Market
1 000 HUF
0 HUF
Argentor ezüstözött alpakka serleg, gravírozott "Fecskék 1930. Férfi-túradíj" felirattal, jelzett, kisebb kopásnyomokkal, karcolásokkal, elszíneződéssel, m: 17,5 cm
Photo of the item taken by : nagy_andras