Flea Market
Number of items: 771
2465518
11883
401
Flea Market
Other collectibles
Régi feszület, fa kereszt réz korpusszal, falra akasztható, kisebb kopásnyomokkal, a vízszintes léc kijár, 35x26 cm
3 000 HUF
2464632
11884
401
Flea Market
Other collectibles
Exkluzív műbőr ékszeres dobozka, fiókos, gyűrűtartóval, hordozható, sérült. 22x16x22 cm
3 000 HUF
2464625
11885
401
Flea Market
Other collectibles
Porcelán fejű baba, eredeti csomagolással 42 cm
2 000 HUF
2463121
11886
401
Flea Market
Other collectibles
Régi rattan piknik kosár 14x26x20 cm
2 000 HUF
2463122
11887
401
Flea Market
Other collectibles
Régi rattan piknik kosár 28x16x19 cm
2 000 HUF
2463306
11888
401
Flea Market
Other collectibles
A Star Wars . Csillagok háborúja trilógia filmzenéje 3x2 db kazettán 1997.
1 000 HUF
2463324
11889
401
Flea Market
Other collectibles
Brevitti Gaggia vintage kávéfőző gép 90-es évek m: 30 cm. Működő, jó állapotban
4 000 HUF
2463336
11890
401
Flea Market
Other collectibles
Retro túlélő felszerelés / camping tárgyak: üveg edényes habverő, kézi meghajtású zseblámpa, termosz.
1 000 HUF
2463775
11891
401
Flea Market
Other collectibles
Japán gyöngyházberakásos fali kép, üvegezett keretben, 31×13 cm
8 000 HUF
2463832
11892
401
Flea Market
Other collectibles
2 db art deco réz váza, jó állapotban, m: 31 cm
12 000 HUF
2463607
11893
401
Flea Market
Other collectibles
Alpakka pezsgős vödör, kopásnyomokkal, kis horpadásokkal, m: 20,5 cm
7 000 HUF
2463585
11894
401
Flea Market
Other collectibles
Antik intarziás fa doboz, kulcs nélkül, 25×18×8,5 cm
7 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
Fax:
+36 1 / 318-4035
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m