Flea Market
Number of items: 771
2455711
11835
401
Flea Market
Other collectibles
1 400 HUF
2455709
11836
401
Flea Market
Other collectibles
Aiwa retro rádió és 2 db óra, apró sérülésekkel, nincs kipróbálva.
1 800 HUF
2459351
11837
401
Flea Market
Other collectibles
Díszes tőr egyiptomi motívumokkal, rozsdamentes acél, fa állvánnyal, az állványon kis kopásnyomokkal, h: 37 cm
3 000 HUF
2459688
11838
401
Flea Market
Other collectibles
Vegyes bolha tétel (7 db), közte réz kancsó, plakett és képkeret, alpakka emlékkanál, távol-keleti bambusz tálka, stb., kissé kopottas állapotban
2 000 HUF
2460438
11839
401
Flea Market
Other collectibles
Rotring golyóstoll + Rothenberger írókocka, használatlan
1 200 HUF
2460748
11840
401
Flea Market
Other collectibles
Díszes, vászon borítású fémzáras doboz, belül két részre osztott, piros szövet béléssel, kulcs nélkül, 23x19,5x8cm
4 000 HUF
2461246
11841
401
Flea Market
Other collectibles
Régi Nagy-Magyarország térkép és világtérkép reprintje, 2 db, merített papíron, fóliában, újszerű állapotban, 40x30 cm
2461238
11842
401
Flea Market
Other collectibles
Magyar gyártmányú vívósisak, kopásnyomokkal, kissé foltos, sérült béléssel
4 000 HUF
2461232
11843
401
Flea Market
Other collectibles
AEG Rimini 50 vezetékes telefon, működik, alig használt állapotban
1 800 HUF
2461033
11844
401
3800
Flea Market
Other collectibles
Kézi narancsprés, krómozott fém, 18x15x19 cm
3 800 HUF
2461015
11845
401
Flea Market
Other collectibles
Kagyló formájú fém kaviártartó, 2 db, kis kopásnyomokkal, 12,5x12,5x5 cm
2 400 HUF
2460969
11846
401
Flea Market
Other collectibles
Pavasaris retró parfüm és kölni, tartalommal, eredeti, kissé kopott díszdobozában
5 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
Fax:
+36 1 / 318-4035
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m