Flea Market

Number of items: 771

3 db mókás feliratú fa tábla, közte két egyforma, 11,5×23,5 cm
12078.

1 200 HUF
Cigarettartó fa doboz, népies ornamentikával, kézzel festett, kopott, 4,5x12,5x20 cm
12079.

800 HUF
Műgyanta fali kép, kopásokkal, 25×18,5 cm
12080.

800 HUF
Fém tálca, kissé oxidált állapotban 28x18 cm
12081.

1 800 HUF
Tréfás figurális bronz dugóhúzó, m: 7 cm
12082.

1 600 HUF
Rekeszzománc réz váza, jelzett, m: 10,5 cm
12083.

1 200 HUF
Vegyes bolhatétel, névjegykártyatartó, szemüveg tokjában, perzsa fém doboz csont berakással, stb.
12084.

2 000 HUF
Oroszlános kagylós tálka, fém, m:6cm, mini ón vödör, jelzett, m:5cm. Sérült.
12085.

2 000 HUF
Vegyes bolhatétel, 6 db fém dohányos doboz, kopott.
12086.

2 800 HUF
7,57
8,24
Berndorf antik ezüstözött alpakka só-/cukorszóró, XIX. sz. vége. Jelzett, kis kopásnyomokkal, a szórófejen kis horpadással, m: 14 cm
12087.

3 800 HUF
10,27
11,18
Fém füles dísztárgy, plasztikus rózsa motívummal díszített, m: 7 cm, apró kopásnyomokkal + 1 db kiskanál, végében achát kővel, h: 9,5 cm
12088.

3 600 HUF
9,73
10,59
Kisméretű réz mozsár, m: 6 cm + régi, kovácsoltvas nyílhegy/dárdafej, h: 9 cm + fém csörgő, koruknak megfelelő állapotban
12089.

2 000 HUF
20

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF