Books: Natural sciences, Medicine

Number of items: 38

[Krafft-Ebing, Richard von (1840-1902)] Krafft-Ebing Rikhárd: A törvényszéki elmekórtan tankönyve. Fordította és előszóval ellátta: Babarczi Schwartzer Ottó. Bp., 1885, MTA, XXXV+677 p.
17157.

3 000 HUF
9
[Krafft-Ebing, Richard von (1840-1902)] Dr. Krafft-Ebing R. Báró: Psychopathia Sexualis a visszás nemi érzések különs figyelembe vételével. Fordította: Fischer Jakab. Bp., 1894, Singer és Wolfner, 2+V+5+394 p. Korabeli aranyozott gerincű egészvászon-kötés, kopott borítóval, a gerincen kis sérüléssel.
17158.

3 400 HUF
9,19
10,00
Poór Ferencz: A syphilis kórtana és gyógyítása. Bp., 1914, Franklin, VIII+287 p. Átkötött kopott egészvászon-kötés, a hátsó táblán kis sérüléssel.  Dr. Koch Béla (1875-?) mosonmagyaróvári tiszti főorvos névbélyegzőjével.
17159.

3 400 HUF
9,19
10,00
Bilz, F. E. - Az új természetes gyógymód. I-II. kötet. A természetszerű gyógyeljárás és egészségápolás tan- és kézikönyve. Leipzig,é.n., Dr. Karl Meyer. Szöveg közti fekete-fehér illusztrációkkal, számos színes táblával, három az emberi test alkatát és szerveit ábrázoló szétvehető, színezett mintával.Igényes egészműbőr kötés. Első címlap nélkül. Jó állapotban
17160.

4 000 HUF
Platen M(oritz): Az új gyógymód. I-II. kötet. Fordította: dr. László Frigyes. Bp.,(1900), Schroeter H. L., (Lipcse, Metzger és Wittig,) 1 t.+VIII+791 p.+7 t.+796-1510 p.+ 10 t. Kiadói egységes, illusztrált, díszes, festett, aranyozott, szecessziós zöld egészvászon kötésben, kopott borítóval, egy lap sérült, pár lap kijár, néhány lapon kis szakadás, foltos lapokkal, a szemléltető ábrák sérültek, hiányosak, megviselt állapotban.
17161.

2 800 HUF
7,57
8,24
17162.

3 000 HUF
Az élet csodái I-III. kötet. H. G. Wells, Julian Huxley és George Philip Wells nagy biológiája. Fordította: Lambrecht Kálmán. Bp., é. n., Pantheon. Gazdag szövegközti képanyaggal. Kiadói, egységes, aranyozott egészvászon-kötésben, kissé kopott borítóval, az I. köteten fakulásnyommal.
17163.

2 800 HUF
7,57
8,24
15 db Fürkész Könyv: Állatkerti emlősök 1-2., Emlősállatok, Kutyák, Macskák, Madarak, Halak, Lepkék, Ízeltlábúak, Fák, Termések, Kerti virágok, Gombák, A tengerparton, Égi kalauz. Bp., 1987-1993, Gondolat/Orex. Számos színes ábrával illusztrálva. Kiadói papírkötés, kissé kopott, néhányon gyűrött borítókkal.
17164.

3 000 HUF
Bloch Iván: Korunk nemi élete, tekintettel korunk műveltségére. Bp.,(1909), Dante. Kiadói, aranyozott egészvászon-kötésben, kopott borítóval és gerinccel. + Otto Weininger: Nem és jellem. Elvi tanulmány. Fordította Gábor Andor. Bp.,[1930.], Dick Manó. Harmadik kiadás. Kiadói aranyozott egész-vászonkötés, kopott borítóval.
17165.

1 600 HUF
Baló József: Az általános kórbonctan tankönyve. Bp., 1962, Medicina. Kiadói kopott félvászon-kötés. + Rendszeres bonctan. Szerk.: Kiss Ferenc. Bp.,1963, Medicina. Kiadói kopott félvászon-kötés.
17166.

1 600 HUF
cca 1892-2001 Vegyes különféle földtani nyomtatványok, separatumok, évkönyv...stb gyűjteménye, 18 db, közte szakadt is.
17167.

1 200 HUF
Az Országos Meteorológiai Szolgálat Központi Meteorológiai Intézetének adattárának katalógusai. 1. csapadék. Bp., 1974, Országos Meteorológiai Szolgálat Központi Meteorológiai Intézete. Kiadói nyl-kötés. Megjelent 300 példányban.
17168.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Current item in the room
Catalogue number: