17159.
397. Closed Online auction
Books: Natural sciences, Medicine
3 400 HUF
9,19 EUR, 10,00 USD
Poór Ferencz: A syphilis kórtana és gyógyítása. Bp., 1914, Franklin, VIII+287 p. Átkötött kopott egészvászon-kötés, a hátsó táblán kis sérüléssel. Dr. Koch Béla (1875-?) mosonmagyaróvári tiszti főorvos névbélyegzőjével.