Books: Natural sciences, Medicine

Number of items: 38

17169.

5 000 HUF
Frantisek Palacky: A huszitizmus története. Fejezetek a cseh nemzet történetéből. Fordította Benedek Gábor, Farkas Géza, Holka László. Bp., 1984, Európa. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
17170.

1 000 HUF
17171.

800 HUF
Richard Alwin Neusalz: Kleine Himmelskunde. Frakfurt a.m., ,Franz Heinz Klodt. Német nyelven. Sechste Auflage. Kiadói félvászon-kötés.
17172.

1 400 HUF
Györffy János: Természettan és vegytan. Katholikus Népiskolai Tankönyvek IV. Bp., 1904, Szent István-Társulat. Kiadói kopott félvászon-kötésben, a gerincen kis sérüléssel, kijáró lapokkal. + ABC und Lesebuch für die katholischen Volksschulen. Budapest, 1890, St.-Stephan-Vereines. Német nyelven. Kiadói félvászon-kötésben, kopott borítóval, laza kötéssel.
17173.

1 200 HUF
Der Käfersammler. Bearbeitet von Alexander Bau. Illustrierte Taschenbücher für die Jugend. Stuttgart-Berlin-Leipzig,én,Union Detusche Verlagsgesellschaft. Német nyelven. Gazdag szövegközti képanyaggal illusztrált. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés,kissé kopott borítóval.
17174.

1 600 HUF
10
Emil Adolf Richter: Leitfaden der Erdkunde für die deutschen Bürgerschulen in der Cechoslovakischen. III. Theil. (Für di 3. Klasse.) Prag, 1927., Staatliche Verlagsanstalt. Német nyelven. Szövegközti fekete-fehér képanyaggal. Kiadói kissé sérült gerincű, kissé kopott félvászon-kötésben.
17175.

1 000 HUF
1903 Sammlung vorzügl. Hausmittel gegen die meisten Krankheiten des Menschen sowie Beschreibung der heilkräftigsten Pflanzen. Weixdorf b. D., 1903, Edmund Ramsdorf, 128 p. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, melléklet kijár és ketté szakadt.
17176.

1 000 HUF
17177.

1 000 HUF
Bősze Péter: Magyar orvosi nyelv. Nyelvhasználati megfontolások. Bp., 2019, Medicina. Kiadó kartonált papírkötés.
17178.

1 000 HUF
Szilády Zoltán: Füvek, fák, állatok. Tanulságos képek a természet világából. II. rész. Bp., 1927, Kir. M. Egyetemi Nyomda, 116 p. Szövegközti illusztrációkkal. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, szakadt, firkált lapokkal, megviselt állapotban.
17179.

1 000 HUF
Soddy Frederick: A rádium. Fordította: Salamon Gábor. Bp., 1912, Kir. Magyar Természettudományi Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kissé piszkos, viseltes állapotban.
17180.

1 400 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF