Books: Other rarities Number of items: 249
2338224
17463
395
Other collectibles
Halász Dezső: Ujabb költeményei I. 1859-1882. Bp., 1882, Légrády Testvérek Bizománya. Szerző sajátja. Aranyozott lapszélekkel. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopottas állapotban.
1 200 HUF
2337654
17464
395
Other collectibles
Szigethy Gábor: A kövér szendrő. Bp., 2002, Nyitott Könyv. Fekete-fehér képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
1 800 HUF
2337682
17465
395
Other collectibles
1 000 HUF
2337665
17466
395
Other collectibles
1 200 HUF
2348626
17467
395
Other collectibles
Bajza József: Podmaniczky-Magyar Benigna a horvát költészetben. Bp., 1935, MTA. Kiadói papírkötés.
1 000 HUF
2348611
17468
395
Other collectibles
Szerkesztő: Fülöp József és Tasnádi Kubacska András. 100 éves a Magyar Állami Földtani Intézet. Bp., 1969, Műszaki Könyvkiadó. Műbőr-kötés,
1 000 HUF
2330648
17469
395
Other collectibles
1 600 HUF
2337874
17470
395
Other collectibles
1 400 HUF
2348478
17471
395
Other collectibles
2 800 HUF
2394040
17472
395
Other collectibles
Révész Béla: Ady trilógiája. A három könyv egy kötetben. Aláírt példány!
Számos illusztrációval, fényképekkel és kézirat facsimilékkel. Bp., 1935, Nova. Kiadói egészvászon-kötés, egy lap kijár
3 000 HUF
2365381
17473
395
22000
Other collectibles
22 000 HUF
2403034
17474
395
Other collectibles
Harriet Beecher Stowe: Tamás bátya kunyhója. I-II. kötet. Átdolgozta Dr. Darvai Móric. Bp., é.n., Lampel Róbert (Wodianer F. és Fiai),179+1 p.+11 t.;185+1 p.+9 t. Kiadói egészvászon-kötés, mindkét előzéklapon tulajdonosi névbejegyzéssel, II. kötet hátsó borítója foltos, máskülönben jó állapotban.
1 600 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035
Catalogue number: