Number of items: 249

Burget Lajos: Retró szótár. Korfestő szavak a második világháborútúl a rendszerváltásig. Bp., 2008, Tinta. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
17427.

1 000 HUF
Szalai Vivien: Zuschlag János: Pártházból börtönbe. Zuschlag János által dedikált. Bp., 2014, Napi Gazdaság. Kiadói papírkötés.
17428.

1 200 HUF
15
Gellért Oszkár: Rubens asszonya. Új himnuszok a szerelemhez. Bp., 1912. Nyugat. Papírkötésben, kiadói papírborítóval Sérült.
17429.

1 000 HUF
Kemény György: Ha én egyszer kinyitom a számat... (Pletykakönyv.) hn.,én., Szerzői kiadás. Kiadói papírkötés. A szerző által dedikált.
17430.

800 HUF
Kenneth Silverman: Houdini. Weiss Erik élete. Ford.: Szántó Judit. Bp., 2006., Park. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés, kiadói papír védőborítóval.
17431.

1 400 HUF
Kovai Lőrinc: Örvénylő fellegek. A szerző, Kovai Lőrinc (1912-1986) író egész oldalas dedikációjával az előzéklapon! Bp., 1980, Szépirodalmi. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban.
17432.

2 600 HUF
7,03
7,65
Nemeskürty István: Önfia vágta sebét. Dedikált! Bp., 1975. Magvető. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval.
17433.

3 000 HUF
Berkesi András, Kardos György: Kopjások. Berkesi András (1919-1997) által dedikált. Bp., 1981, Zrínyi. Kiadói egészvászon kötés, kiadói kissé sérült papír védőborítóval.
17434.

1 600 HUF
Nemes András, dr.: A kiséri harangszót Szolnokon is hallom. Szolnok, 2010. Szerzői. Kiadói kartonálás, papír védőborítóval
17435.

1 000 HUF
Domokos Mátyás: Adósságlevél. Esszék, tanulmányok Illyés Gyula. Bp., 2008., Kortárs Kiadó. Kiadói papírkötés.
17436.

800 HUF
Kenéz Ferenc: Lovak a virágoskertben. Dedikált! Bp., 1986, Magvető. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papír védőborítóval.
17437.

1 000 HUF
Hugh Walpole: A háború kihajol az ég peremén. Bp.,én.,Új Idők. Kiadói kissé kopott félvászon-kötés, kiadói szakad, javított papír védőborítóban.
17438.

1 200 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF