Number of items: 249

17439.

1 200 HUF
Laczius Gyula: Fonétika. Bp., 1944. Kir. M. Egyetemi Nyomda. Kiadói, kissé szakadozott papírkötésben.
17440.

800 HUF
L. Szász Irén: A lembergi baba. Lukács Gyula rajzaival. Bp., (1930), Révai. Kiadói félvászon kötésben, kopottas borítóval, kissé laza kötéssel.
17441.

1 600 HUF
Széchényi István: Hitel. Bp.,1991, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Kiadói vászonkötés. Reprint kiadás.
17442.

1 200 HUF
Bihari Klára: Magányosok. A szerző által DEDIKÁLT példány. Bp., 1966, Szépirodalmi. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban.
17443.

1 200 HUF
Tonhauser László: Nem kérek bocsánatot. A szerző által DEDIKÁLT példány. Bp., 1999, Totem. Kiadói papírkötés.
17444.

1 200 HUF
Szabó László: Jókai élete és művei. Bp., 1904, Rákosi Jenő, 1 t. 367 p. Szövegközti fekete-fehér fotókkal. Átkötött kopott félvászon-kötésben, két lap részben kijár.
17445.

1 400 HUF
Kosztolányi Dezső: Édes Anna. Regény. Bp.,[1943],Révai,4+264+4 p. Kiadói félvászon-kötés, kiadói szakadozott, javított illusztrált papír védőborítóban.
17446.

1 200 HUF
J. Bauer, V. Bouska, F. Tvrz: Drágakőkalauz. Bp., 1989, Natura. Kiadói egészvászon-kötésben, papír védőborítóban + Walter Schumann: Drágakő Biblia. A világ összes drágaköve és ékköve egy kötetben. Bp., 1992, Kőország/Glória Kiadó. Kiadói kartonált papírkötésben. Számos képpel illusztrálva.
17447.

1 400 HUF
18
Gazdag László: Útitársunk a térkép. Bp., 1969, Gondolat. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Átkötött nylon-kötés, volt könyvtári példány.
17448.

1 000 HUF
Mai magyar múzsa 1930. Szerk. Vajthó László. Bp., Könyvbarátok Szövetsége. Kiadói aranyozott félbőr kötésben, a szerzők portréival illusztrálva.
17449.

1 000 HUF
Kulimár János: Véremben oldódnak. A szerző által dedikált! Nyíregyháza, 1994, Rím Könyvkiadó. Kiadói papírkötés.
17450.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF