Books: History

Number of items: 151

Krúdy Gyula: A magyar sasfiók. Bp. (1934)., Fővárosi Könyvkiadó Kft. I. kiadás. Kiadói félvászon kötésben, szakadozott papír védőborítóban. Megviselt állapotban, Dr. Fábiánék ex librisével.
15676.

2 600 HUF
7,03
7,65
Küküllei János és a Névtelen Minorita krónikája. Monumenta Hungarica IV. Ford.: Geréb László. Trencsényi-Waldapfel Imre bevezetőjével. Bp., 1960, Magyar Helikon. Kiadói félbőr kötésben, kis kopásnyomokkal. Megjelent 2750 példány. Számozatlan példány.
15677.

1 200 HUF
Kis magyar legendárium és Szent István királynak intelmei. Eredetiből fordította Tormay Cecilia. Bp., 1930. Kapisztrán nyomda. 1 t.+174 p. Kiadói papírkötés, a borítón kis szakadással.
15678.

1 800 HUF
Györffy György: A magyarság keleti elemei. Bp., 1990, Gondolat. Kiadói kartonált papírkötésben, jó állapotban.
15679.

2 000 HUF
Fóthy János: Horthyliget. A magyar ördögsziget. Tanúságtevők. Bp.,2016,Scolar. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
15680.

1 200 HUF
Kiss Dávid-Pap Zsolt: A Munkásőrség. Interjúkönyv. hn.,2017,Szépmíves. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
15681.

2 000 HUF
Sándor Klára: A Bolognai rovásemlék. A székely rovásírás. I. Magyar Őstörténeti Könyvtár. 1. Szeged, 1991, JATE. Kiadói papírkötés. Dienes István (1929-1995) régész, muzeológus névbejegyzésével.
15682.

1 200 HUF
Rovásírás a Kárpát-medencében. Szerk.: Sándor Klára. Magyar Őstörténeti Könyvtár. 4. Szeged, 1992, JATE. Kiadói papírkötés, ceruzás aláhúzásokkal. Dienes István (1929-1995) régész, muzeológus pár soros jegyzeteivel.
15683.

1 400 HUF
Őstörténet és nemzettudat. 1919-1931. Szerk.: Kincses Nagy Éva. Magyar Őstörténeti Könyvtár. 1. Szeged, 1991, JATE. Kiadói papírkötés. Dienes István (1929-1995) régész, muzeológus névbejegyzésével.
15684.

1 200 HUF
John Komlos: Az Osztrák-Magyar Monarchia mint közös piac. Ausztria-Magyarország gazdasági fejlődése a tizenkilencedik században. Ford.: Jász István. Bp., 1990, Maecenas. Kiadói papírkötés.
15685.

1 400 HUF
Klinghammer István, Pápay Gyula, Török Zsolt: Kartográfiatörténet. Bp., 1995, ELTE Eötvös kiadó. Kiadói papírkötés.
15686.

1 200 HUF
Franka Tibor: Szegfűk a Rózsadombon (Rákositól Gyurcsányig). Dedikált példány! Bp., 2006, Zsófialiget. Második kiadás. Kiadói papírkötésben.
15687.

1 200 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF