Books: History Number of items: 151
2357494
15700
393
Books: History
Other collectibles
Konrad Heiden. Hitler. Bp., 1989, Kelta. Kiadói papírkötés.
1 000 HUF
2377867
15701
393
Books: History
Other collectibles
Erdélyi István, Sugár Lajos: Ázsiai lovas nomádok. Régészeti expedíciók Mongóliában. Bp., 1982., Gondolat. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
1 400 HUF
2378588
15702
393
Books: History
Other collectibles
Dienes István: A honfoglaló magyarok. Hereditas. Bp., 1978, Corvina. Harmadik kiadás. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói papírkötésben, 4 kisebb-nagyobb újság cikkekkel.
1 400 HUF
2384492
15703
393
Books: History
Other collectibles
Alexandru Popescu: A géta-dák kultúra. Sepsi Attila fordítása. Bukarest, 1987, Kriterion. Kartonált papírkötésben, papír védőborítóban. Kissé kopott borítóval, de egyébként szép állapotban.
1 200 HUF
2383658
15704
393
900
Books: History
Other collectibles
Donászy Ferenc: Rejtélyek a történelemből. Hn., én., Atheneum. Kiadói festett egészvászon kötésben, sérült gerinccel, kopott, megviselt állapotban. 2379253
15705
393
Books: History
Other collectibles
Romain Rolland: Mahátmá Gandhi. Benedek Marcell fordítása. Bp, 1922, Dante. Harmadik, illusztrált kiadás. Amatőr papírkötésben, foltos, szakadott állapotban, foltos lapokkal.
2378420
15706
393
Books: History
Other collectibles
Sumonyi Zoltán: Árpád-háziak Bizáncban. III. Béla jegyesei. Királyi Házak. Bp.,én,Gabo. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
1 000 HUF
2381100
15707
393
900
Books: History
Other collectibles
Széttépett évszázad - Két világháború képeslapjai. Szerk.: Rappai Zsuzsa. Kardos G. György és Ungvári Tamás előszavával. Budapest, 1995, Tegnap és Ma Alapítvány. Képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói kartonált papírkötésben, jó állapotban. 2381094
15708
393
900
Books: History
Other collectibles
Yves de Daruvár. Szerk.: Fehér György. Lakitelek, 1992, Antológia Kiadó. Kiadói kartonált papírkötésben, jó állapotban. Megjelent 5000 példányban.
2364639
15709
393
Books: History
Other collectibles
1 600 HUF
2364857
15710
393
900
Books: History
Other collectibles
Rákosi Mátyás: A fordulat éve. Harmadik kiadás. Budapest, 1950, Szikra. Volt könyvtári példány. Kiadói egészvászon kötésben, kopottas állapotban. 2364989
15711
393
Books: History
Other collectibles
1 200 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035