Printed Materials

Number of items: 210

1768 Mária Terézia rendeletének latin nyelvű hirdetménye, hajtva
13136.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
10 000 HUF
28,65
34,60
Minimum bid:
10 000 HUF
1810 Rendelet szeszes italok: rum pálinka, bor, likőr leltározásáról
13137.

Available for bidding
2 000 HUF
5,73
6,92
Minimum bid:
2 000 HUF
1811 Johann Nep. Schmidt v. Wallenstein: Trauer- und Gedächtnissrede auf weiland den hochwürdigsten Herrn Herrn Nicolaus v. Milassin, Bischof von Stuhlweissenburg und Sr. k. k. Maj. wirklichen geheimen Rath bey hochdesselben feierlichem Leichenbegängniss in der Domkirche zu Stuhlweissenburg am 13. August 1811. Ofen, gedruckt mit königl. ungarischen Universitäts-Schriften, 1811. 20 sztl. oldal. Német nyelven. Milassin Miklós (1736-1811) második székesfehérvári megyés püspök temetésén elhangzott gyászbeszéd nyomtatott formában megjelent kiadása. Kiadói papírkötés, ragasztott és sérült gerinccel, foltos borítóval és lapokkal, utolsó lap sérült és hiányos. Ritka!
13138.

Available for bidding
5 000 HUF
14,33
17,30
Minimum bid:
5 500 HUF
1832 Nemes Somogy vármegye nagygyűlésének kivonata a polgári törvények javallatai iránt, 67p
13139.

Available for bidding
36 000 HUF
103,15
124,57
Minimum bid:
36 000 HUF
cca 1840 Pozsony, céhek egyesítésénél kívánatos szempontok felsorolása
13140.

Available for bidding
3 000 HUF
8,60
10,38
Minimum bid:
3 000 HUF
1844 Pesther k. k. priv. Kundschafts- und Auctions-Blatt újság 4 db
13141.

Available for bidding
2 000 HUF
5,73
6,92
Minimum bid:
2 000 HUF
1848 Bp., Batthyány Lajos (1807-1849) miniszterelnök rendelete a nemzetőrök napi díját illetően
13142.

Available for bidding
30 000 HUF
85,96
103,81
Minimum bid:
30 000 HUF
1852 Preis-Verzeichniss der ausländischer Zeitungen für das Jahr 1852 + 2 db kiegészítő nyomtatvány
13143.

Available for bidding
1 600 HUF
4,58
5,54
Minimum bid:
1 600 HUF
1853 Magyar császári királyi országos pénzügyi igazgatóság hirdetménye a dohány áráról magyar és német nyelven
13144.

Available for bidding
3 200 HUF
9,17
11,07
Minimum bid:
3 200 HUF
1859 Maria hilf mir könyvmelléklet, hajtott
13145.

1859 "Maria hilf mir" könyvmelléklet, hajtott

Available for bidding
1 000 HUF
2,87
3,46
Minimum bid:
1 200 HUF
cca 1860 Velence városának átadása a császáriaknak, üvegezett keretben, 25×17 cm
13146.

Available for bidding
3 000 HUF
8,60
10,38
Minimum bid:
3 000 HUF
13147.

Available for bidding
1 600 HUF
4,58
5,54
Minimum bid:
1 600 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

News

Auction 393:
From 27 April to 6 May
Viewing: from 3 May to 6 May
Payment deadline is 21 May

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.