Printed Materials

Number of items: 210

cca 1910-20 Rozsnyai gyors nyelvmesterei szerb-magyar-német, 50p, sérült
13172.

1 200 HUF
cca 1911 2 db műszaki-gépészeti nyomtatvány Gépészeti évkönyv III. 1911/2, kiadja: A Kazán és Gépujság, 349p, néhány korabeli reklámmal, egészvászon kötésben, sérült gerinccel + Gépészeti segédkönyv II. rész, összeáll.: Clementis László, H.n., é.n., szerzői, félvászon kötésben, laza kötéssel
13173.

1 200 HUF
1911 Élet képes heti folyóirat X. szám
13174.

1 000 HUF
1912 Nagyasszonyunk képes leánylap, belső lap kijár + 1940 Magyar Nők Lapja, foltos
13175.

1 200 HUF
1913 Mintakönyv dombornyomású kovácsoltvas díszítményekről, árlappal - Feix József Fiai fémárugyára Gablonz, laza kötés
13176.

11 000 HUF
29,73
32,35
1913 A béke utolsó éve, Az Újság karácsonyi melléklete, számos fekete-fehér fotóval, szakadásokkal
13177.

1 200 HUF
1914 Trencsén, a Magyar Gyógyfürdő Részvénytársaság alapszabályai, hajtásnyommal, 14p
13178.

5 500 HUF
14,86
16,18
1914 A Hét c. folyóirat évfolyama, kissé hiányos, benne az első világháború első híreivel. Szarajevói merénylettel, stb.
13179.

8 000 HUF
1914-1926 Máramaros, 1914. márc. 22., I. évf. 24. sz., a széleken felvágott, 4 p.+Ujpesti Kurír, 1926. máj. 20., Szerk.: martosi Mórocz János. Ujpest, Újpest és környéke,(Bognár Jenő-ny.), szakadt, 4 p. A címlapon a fajvédők vasárnapi nagygyűlésével. A beszédet mondók között Gömbös Gyula.
13180.

1914-1926 Máramaros, 1914. márc. 22., I. évf. 24. sz., a széleken felvágott, 4 p.+Ujpesti Kurír, 1926. máj. 20., Szerk.: martosi Mórocz János. Ujpest, "Újpest és környéke",(Bognár Jenő-ny.), szakadt, 4 p. A címlapon a fajvédők vasárnapi nagygyűlésével. A beszédet mondók között Gömbös Gyula.

1 600 HUF
1915 Bp. Kőbánya, Nedelkovics János Dreher cégvezető 25 éves jubileuma alkalmából rendezett ünnepségre szóló meghívó
13181.

1 000 HUF
1916 A Debreczen című újság 48. évfolyamának 2. száma, címlapon a görzi hídfőnél zajló harcokról szóló cikkel
13182.

1 000 HUF
1917 A Pécs-baranyai Vendéglősök, Szállodások és Kávésok Ipartársulata államilag segélyezett Pincértanonc-szakiskolájának értesítője az 1916-17 tanévről. Pécs, 1917, Taizs József. 27p. Kiadói papírkötés.
13183.

2 800 HUF
7,57
8,24

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF