Printed Materials

Number of items: 210

cca 1900 Budapest, folyosó a Szent Lukácsfürdőben, 13×9 5 cm
13160.

12 000 HUF
32,43
35,29
13161.

16 000 HUF
43,24
47,06
cca 1900 Hofherr-Schrantz-Clayton-Schuttleworth gépgyár cséplőgépet ismertető prospektusa, hajtott
13162.

7 000 HUF
18,92
20,59
cca 1900 6 db névjegykártya királyfalvai Botló Károly, dr. Ludwig Ritter von Karajan, ollétejedi Ollé Vilmos, h. Szentpály Gavallér Jezu, szedlicnai Timon Lászlóné, Paul Mayer, Josef Kotas
13163.

1 600 HUF
13164.

800 HUF
cca 1902. A Szegedi Kisdedóvó és Jótékony Nőegylet meghívója az évi rendes közgyűlésre. Kissé foltos, koszos állapotban.
13165.

2 000 HUF
13166.

12 000 HUF
32,43
35,29
1904 Dekorative Vorbilder. 4 egészvászon mappa és nagyon sok képes tábla. Az évenként megjelenő grafikai segédanyag nagyon sok száma, nem biztos, hogy teljes mappák, de biztosan több lap mint mappa. Nagyon sok dekoratív szecessziós nyomattal különféle témákban Lapméret 36x25 cm
13167.

5 000 HUF
26
1908 Az Eperjesi Evangélikus Gyámintézeti Nőegylet teaestélyének táncrendje
13168.

9 000 HUF
24,32
26,47
1909 Jászi Oszkár: Huszadik század. Társadalomtudományi és politikai szemle. fél évfolyam, 592 p. Korabeli aranyozott vászonkötésben
13169.

2 000 HUF
cca 1910 Balett pantomim reklám címke10,5x 7,5 cm
13170.

800 HUF
cca 1910 Államtitkári utasítások rögzítésére használt tömb páronként azonos számozású perforált oldalakkal 2-100.ig. Aranyozott lapszélekkel
13171.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF