Paintings and graphics - "signed" or "without sign"

Number of items: 263

Jelzés nélkül: Madár. Tűzzománc, fémlemez, fa keretben, 12x15 cm
10337.

3 000 HUF
8,57
10,27
Hírvivő. Zománckép, rézlemez. Budavox jelzéssel a hátoldalon. Kis sérüléssel. Keretben. 16x12 cm
10338.

5 000 HUF
14,29
17,12
Jelzés nélkül: Leány kosárral. Olaj, vászon. Bényi László (1909-2004) festőművész, művészettörténész gyűjteményéből. Hátoldalán a Magyar Nemzeti Galéria 702/949 sz. bírálati címkéjével. 69x52,5 cm
10339.

50 000 HUF
142,86
171,23
Olvashatatlan (... György München ...?) jelzéssel: Aratás. Olaj, fa. Üvegezett, dekoratív fa keretben. Hátoldalán Neustadtl Ernő képkeretező 1930-35 körüli címkéjével. 26,5x20,5 cm
10340.

9 000 HUF
25,71
30,82
11
10341.

30 000 HUF
85,71
102,74
10342.

48 000 HUF
137,14
164,38
10343.

20 000 HUF
57,14
68,49
Jelzés nélkül, feltehetően XIX. sz. festő alkotása: Szent. Olaj, vászon, sérült. 28,5x23 cm
10344.

20 000 HUF
57,14
68,49
10345.

6 000 HUF
17,14
20,55
10346.

8 000 HUF
22,86
27,40
Király J jelzéssel (Király Jenő ?): Két leány. Olaj, vászon, jelzett. Egy kisebb sérüléssel (apró lyukkal a vászon alsó részén. Dekoratív, historizáló stílusú blondel keretben. 80x60 cm
10347.

20 000 HUF
57,14
68,49
14
Borbély 83 jelzéssel: Kertben. Olaj, farost. Kisebb felületi sérülésekkel. 60x50 cm
10348.

15 000 HUF
42,86
51,37

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

News

Auction 391:
From 30 March to 8 April
Viewing: from 5 April to 8 April
Payment deadline is 23 April

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.