Paintings and graphics - "signed" or "without sign"

Number of items: 263

Jelzés nélkül: Madár. Tűzzománc, fémlemez, fa keretben, 12x15 cm
10337.

3 000 HUF
Hírvivő. Zománckép, rézlemez. Budavox jelzéssel a hátoldalon. Kis sérüléssel. Keretben. 16x12 cm
10338.

5 000 HUF
Jelzés nélkül: Leány kosárral. Olaj, vászon. Bényi László (1909-2004) festőművész, művészettörténész gyűjteményéből. Hátoldalán a Magyar Nemzeti Galéria 702/949 sz. bírálati címkéjével. 69x52,5 cm
10339.

50 000 HUF
135,14
147,06
Olvashatatlan (... György München ...?) jelzéssel: Aratás. Olaj, fa. Üvegezett, dekoratív fa keretben. Hátoldalán Neustadtl Ernő képkeretező 1930-35 körüli címkéjével. 26,5x20,5 cm
10340.

9 000 HUF
24,32
26,47
11
10341.

30 000 HUF
81,08
88,24
10342.

48 000 HUF
129,73
141,18
10343.

20 000 HUF
54,05
58,82
Jelzés nélkül, feltehetően XIX. sz. festő alkotása: Szent. Olaj, vászon, sérült. 28,5x23 cm
10344.

20 000 HUF
54,05
58,82
10345.

6 000 HUF
10346.

8 000 HUF
Király J jelzéssel (Király Jenő ?): Két leány. Olaj, vászon, jelzett. Egy kisebb sérüléssel (apró lyukkal a vászon alsó részén. Dekoratív, historizáló stílusú blondel keretben. 80x60 cm
10347.

20 000 HUF
54,05
58,82
14
Borbély 83 jelzéssel: Kertben. Olaj, farost. Kisebb felületi sérülésekkel. 60x50 cm
10348.

15 000 HUF
40,54
44,12

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF