10346.
391. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
8 000 HUF
21,62 EUR, 23,53 USD
Olvashatatlan jelzéssel, a XX. sz. első felében működött magyar festő 2 db alkotása: Házaspár portréja. Ceruza, papír. Paszpartuban. Férfi portré sérült. 29x19,5 cm