Books: Other rarities Number of items: 292
2365595
17566
391
Other collectibles
2 000 HUF
2235151
17567
391
Other collectibles
4 000 HUF
1592237
17568
391
Other collectibles
Gyulai Ágost: Háborús antológia. Bp., é. n., Élet Rt. Javított, kicsit elváló díszes vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
2 800 HUF
2349014
17569
391
Other collectibles
Szerkesztő: Horváth Zoltán. HVG címlaptárlat 1979-99. Készült a HVG megjelenésének 20. évfordulója alkalmából. Bp., 1999, HVG. Kiadói kartonált papírkötés, papír védőborítóval.
1 200 HUF
2363077
17570
391
Other collectibles
Bányavirágok. Ásványok Magyarországról. Szerk. Baksa Csaba, Lázár István. Bp., 1989, Corvina. Kiadói egészvászon papírborítóban.
2 000 HUF
2330435
17571
391
Other collectibles
Vegyes könyvtétel: 13 db.: Közte: Princesz, Mi ketten, Katalog, Gyűrűkúra. Változó állapotban, különféle kiadásban.
1 000 HUF
2337796
17572
391
Other collectibles
1 000 HUF
2337645
17573
391
Other collectibles
1 000 HUF
2337751
17574
391
Other collectibles
Steinert Ágota: Karácsony. Bp.,1990, Helikon. Sárkány Győző rajzaival illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban. Kiadói papír védőborítóban.
2337814
17575
391
Other collectibles
Odze György: Verebes István. Bp., 2002 Korona Kiadó.Szebeni István fényképeivel illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban. Kiadói papír védőborító.
1 000 HUF
2358449
17576
391
Other collectibles
Illés Béla: Fegyvert s vitézt éneklek. Bp.,1949, Révai. Kiadói kopott félvászon-kötésben. Első kiadás.
A szerző, Illés Béla (1895-1974) Kossuth díjas író, újságíró által Hegedüs Géza (1912-1999) József Attila-díjas író, költő részére dedikált példány.
1 600 HUF
2358461
17577
391
900
Other collectibles
Illyés Gyula: Csizma az asztalon. Bp., é. n., Nyugat. Kiadói félvászon kötésben, kissé kopott borítóval, kissé sérült gerinccel. The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035