Number of items: 292

Many pathways. One Mission. Fifty years of Singapore education. Szingapúr, 2007, Ministry of Education. Különleges nyomdai megoldásokkal, fakszimilékkel. Angol nyelven. Kiadói papírkötésben, sérült gerinccel.
17542.

3 000 HUF
Honoré de Balzac: A parasztok. I-IV. Fordította: Németh Andor. De Charles Huard eredeti fametszeteivel. Bp., é.n., Gutenberg. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben.
17543.

1 000 HUF
17544.

1 000 HUF
17545.

800 HUF
Határ Győző, 2 db könyve, egyik dedikált: Angelika kertje és egyéb elbeszélések. . H.n., 1987, Aurora. A szerző, Határ Győző (1914-2006) Kossuth-díjas író, költő, műfordító, filozófus, építész által Szász Imre (1927-2003) József Attila-díjas író, műfordító részére dedikált. Kiadói papírkötés, kissé sérült gerinccel. + A szép Palásthyné a más álmában közösül és egyéb elbeszélések. H.n., 1987, Aurora. Kiadói papírkötés, kissé kopott gerinccel.
17546.

3 000 HUF
Pogány Péter: A magyar ponyva. Bp.,1978, Magyar Helikon. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
17547.

1 000 HUF
17548.

1 200 HUF
17549.

2 000 HUF
17550.

1 200 HUF
17551.

2 400 HUF
17552.

1 200 HUF
A Magyarországi Vas- és Fémmunkások Központi Szövetségének története. Szerk.: Demeter Józsefné, Szepesi Ferenc. Bp., 1990, saját kiadás. Egészvászon-kötésben, papírborítóval.
17553.

800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF