Number of items: 292

Kolligátum 4 műből, egybekötve:   Kosutány István: Kézvonalak - embersorsok. Tudományos - gyakorlati kéz-tan. Orvosok, tanítók, szülők, ábrázoló művészek, és művelt laikusok számára. Bp.,én.,Székely, 303 p.+1+XVI t.;  Harkai Schiller Pál: Pszichológia és emberismeret. Bevezetés a pszichológiába és pszichotechnikába. Bp.,(1934),Pantheon, 146 p.;  Völgyesi Ferenc: Ember- és állat-hypnosis. (Tekintettel az agy phylo- és ontogenesisére.) Lélek- és természettudomány XIX. és XX. sz. Bp.,1938, Novák, 295 p.;  [Soltész István: Emberismeret az írásból.] Benedek Ábrahám előszavával. hn., én., nyn., VII+167 p. Címlap nélkül.;   Átkötött félvászon-kötés, névbélyegzőkkel.
17554.

3 000 HUF
Gubcsi Lajos: Istentelenül. Második kiadás. Bp., 2002, GL-4 Kft. Kiadói kartonált kötés, réz plakettel, papír tokban, szerző által dedikált.
17555.

1 200 HUF
Arany János összes és hátrahagyott munkái. Második kötet. Bp., 1891, Ráth Mór. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben.
17556.

4 000 HUF
Dr. Horváth Cyrill: Régi magyar irodalom története. A magyar irodalom története I. kötet. Bp.,1899, Athenaeum, VIII+755 p. +18 t. Szövegközti képekkel, képtáblákkal illusztrált. Kiadói aranyozott gerincű félbőr-kötés, a borítón kopásnyomokkal, kissé foltos lapokkal, Tóbiás Gyula iglói tanuló possessori névbejegyzésével és névbélyegzőjével.
17557.

5 000 HUF
Szász Károly kisebb műfordításai. Német, francia, angol, s vegyes költőkből. Bp.,1873, Ráth Mór. Egészvászon kötés, kopottas borítóval, sérült gerinccel. + Kemény János et alii: Tilinkó. Bp., é.n, Révai. Kartonált papírkötésben, javított gerinccel, hiányzó gerinccel és egy hiányzó lappal. + Emile Zola: Munka I-II. Bp., é.n., Gutenberg. Aranyozott egészvászon kötésben, borítón a szerzőt ábrázoló kis fém plakettel. + Dr. Tóth Tihamér: A vallásos ifjú. Bp., é.n., szerző kiadása. Ex librissel. Egészvászon kötésben. + Friedrich Schiller: Az örömhöz. Bp., 1960, Európa Könyvkiadó. Egészvászon kötésben.
17558.

800 HUF
17559.

1 400 HUF
Wathay Ferenc Énekes könyve. I-II. kötet. Bp., 1976, Magyar Helikon. Hasonmás kiadás. Kiadói papírkötés, és kiadói nyl-kötés, kiadói illusztrált papír védőborítókban, papír védőborítókban, kiadói kartontokban, jó állapotban.
17560.

1 800 HUF
Dr. Fritz Kahn: A szerelem iskolája. Bp., 1968, Medicina. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papír védőborítóban.
17561.

1 200 HUF
Csathó Kálmán: A régi Nemzeti Színház. Az Ilyeneknek láttam őket. Régi Nemzeti Színházi arcképalbum. II. kötete. Bp.,1960, Magvető. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban.   Dienes István (1929-1995) régész, muzeológus névbejegyzésével.
17562.

1 400 HUF
Révay József: Raevius ezredes utazása. Bp.,én.,Franklin. Kiadói kopott illusztrált félvászon-kötés.
17563.

1 600 HUF
A magyar irodalom története I-II. kötet. Képes díszmunka két kötetben. Szerk.: Beöthy Zsolt, Badics Ferenc. I. kötet: A legrégibb időktől Kisfaludy Károly felléptéig. II. köt.: Kisfaludy Károly felléptétől a kiegyezésig. Bp., 1906-1907, Athenaeum. Harmadik javított és bővített kiadás. Kiadói aranyozott félbőr-kötés, kopott borítóval, az I. kötet gerince sérült, kijáró lapokkal, megviselt állapotban.
17564.

4 600 HUF
12,43
13,53
Shakspere összes színművei I-III. kötet. Bp.,é.n., Franklin. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, az I. kötet kötése kissé laza.
17565.

1 200 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF