Books: Other rarities Number of items: 292
2358804
17458
391
Other collectibles
Pájer Imre (szerk.): Neves Rábaköziek. Csorna-Kapuvár, 1989, Rábaközi Napok Intéző Bizottsága. Kiadói egészvászon kötésben.
1 000 HUF
2359527
17459
391
Other collectibles
Gyarmati Béla: A világdráma utolsó felvonása. Az apokalipszis megrázó jelenetei. H.n., é.n., Élet és Egészség Kiadói félvászon kötésben.
1 400 HUF
2358715
17460
391
Other collectibles
Deli: Gyepűn innen. Gyepűn túl! Révész Imre és Túry Gyula rajzaival. Bp., 1898, Hornyánszky Viktor. Újrakötött kartonált kötésben.
3 000 HUF
2359537
17461
391
Other collectibles
Gróf Széchenyi István: Magyar játékszinrül. Bp., 1984, ÁKV. Az 1832. évi kiadás (Pest, Füskúti) reprintje. Egészvászon-kötésben, jó állapotban.
1 000 HUF
2358505
17462
391
Other collectibles
Nyáry Andor: János kálváriája. Bp., 1920, Táltos. Tulajdonosi névbejegyzéssel. Kiadói félvászon kötésben.
1 000 HUF
2358545
17463
391
Other collectibles
Gál Sándor életrajza, avagy a székely ezredes, ki nem engedett a 48-ból. Csíkszereda, 2006, Pallas-Akadémia Könyvkiadó. Tulajdonosi névbejegyzéssel, kiadói papír kötésben.
1 000 HUF
2358610
17464
391
Other collectibles
Sajó Aladár: Regruták és más katonák. Bp., 1897, Singer és Wolfner. Tulajdonosi névbejegyzéssel. Egészvászon kötésben.
1 000 HUF
2365011
17465
391
Other collectibles
Gabányi Árpád: Arczisme. Bp., 1893., Könyves Kálmán, 94+2 p. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, névbejegyzésekkel, névbélyegzőkkel, több bekötött plusz oldallal, rajtuk különféle jegyzetekkel, pl.: asztrológiával.
1 000 HUF
2343347
17466
391
Other collectibles
Morand, Paul: A gáláns Európa. Bp., Kultúra Könyvkiadó. Félvászon kötés, belül a kötéstábla sérült, festett lapszélek, kissé kopottas állapotban.
1 200 HUF
2234968
17467
391
Other collectibles
Költők albuma. Jelenkori magyar költők verseinek gyűjteménye. Szerk.: Radó Antal. Bp., 1904., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), VIII+414 p. Kiadói aranyozott, festett, szecessziós egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, kopott, kissé foltos borítóval, a gerincen kis sérüléssel.
3 000 HUF
2360171
17468
391
Other collectibles
Petronius: Trimalchio lakomája. A könyv fordítójának Révay Józsefnek a dedikálásával. Bp. 1943. Antiqua. Kiadói papírkötésben. A borító elvált a gerincétől.
3 000 HUF
2362492
17469
391
Other collectibles
A lipcsei per. Dimitrov okiratai, levelei és feljegyzései. Bp., 1950, Szikra. Kiadói papír kötésben. The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035