Number of items: 292

Pájer Imre (szerk.): Neves Rábaköziek. Csorna-Kapuvár, 1989, Rábaközi Napok Intéző Bizottsága. Kiadói egészvászon kötésben.
17458.

1 000 HUF
Gyarmati Béla: A világdráma utolsó felvonása. Az apokalipszis megrázó jelenetei. H.n., é.n., Élet és Egészség Kiadói félvászon kötésben.
17459.

1 400 HUF
Deli: Gyepűn innen. Gyepűn túl! Révész Imre és Túry Gyula rajzaival. Bp., 1898, Hornyánszky Viktor. Újrakötött kartonált kötésben.
17460.

3 000 HUF
Gróf Széchenyi István: Magyar játékszinrül. Bp., 1984, ÁKV. Az 1832. évi kiadás (Pest, Füskúti) reprintje. Egészvászon-kötésben, jó állapotban.
17461.

1 000 HUF
Nyáry Andor: János kálváriája. Bp., 1920, Táltos. Tulajdonosi névbejegyzéssel. Kiadói félvászon kötésben.
17462.

1 000 HUF
Gál Sándor életrajza, avagy a székely ezredes, ki nem engedett a 48-ból. Csíkszereda, 2006, Pallas-Akadémia Könyvkiadó. Tulajdonosi névbejegyzéssel, kiadói papír kötésben.
17463.

1 000 HUF
Sajó Aladár: Regruták és más katonák. Bp., 1897, Singer és Wolfner. Tulajdonosi névbejegyzéssel. Egészvászon kötésben.
17464.

1 000 HUF
Gabányi Árpád: Arczisme. Bp., 1893., Könyves Kálmán, 94+2 p. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, névbejegyzésekkel, névbélyegzőkkel, több bekötött plusz oldallal, rajtuk különféle jegyzetekkel, pl.: asztrológiával.
17465.

1 000 HUF
Morand, Paul: A gáláns Európa. Bp., Kultúra Könyvkiadó. Félvászon kötés, belül a kötéstábla sérült, festett lapszélek, kissé kopottas állapotban.
17466.

1 200 HUF
17467.

3 000 HUF
Petronius: Trimalchio lakomája. A könyv fordítójának Révay Józsefnek a dedikálásával. Bp. 1943. Antiqua. Kiadói papírkötésben. A borító elvált a gerincétől.
17468.

3 000 HUF
A lipcsei per. Dimitrov okiratai, levelei és feljegyzései. Bp., 1950, Szikra. Kiadói papír kötésben.
17469.

800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF