Number of items: 292

Hamvas Béla: A bor filozófiája. Szentendre, 2000., Editio M. Borvidékek Magyarországon térkép-melléklettel. Kiadói egészvászon-kötés,
17410.

2 000 HUF
Yesudian, Selva Raja: Jóga és az európai önnevelés.  Aláírt példány! Hozzá tartozik: vitéz Neszthyné Haich Erzsébet: Néhány szó a mágiáról [Bp.] 1943. Urbányi ny. 45 l. Fűzve, feliratos, kiadói papírborítóban kissé sérült fűzéssel.
17411.

5 000 HUF
Eötvös Károly: A Bakony. I-II. köt.; A balatoni utazás vége. Eötvös Károly Munkái XX-XXIII. köt. Bp., 1909, Révai, 4+314+ 2; 4+313; 4+318 p. Kiadói papírkötés, szakadt borítókkal, az egyiken gyűrődésnyommal.
17412.

3 000 HUF
25
Petőfi Sándor: Petőfi összes költeményei I-IV. köt. I. köt. : Elbeszélő költemények. II-IV. köt.: Kisebb költemények. Bp., én., Athenaeum. Kiadói aranyozott, illusztrált egészvászon-kötés, kopott borítókkal, két gerincen kisebb sérüléssel.
17413.

6 000 HUF
Vitéz Temesy Győző: Országgyarapító Horthy Miklós. Bp., é.n., Mefhosz. Szerző által dedikált. Kiadói egészvászon kötésben, kis kopásokkal.
17414.

1 000 HUF
38
17415.

22 000 HUF
59,46
64,71
17416.

6 000 HUF
A Petőfi Könyvtár 14 kötete: Bp., 1908-1911, Kunossy, Szilágyi és társa Könyvkiadóvállalat. Díszes, szecessziós, festett vászonkötésben,többnyire viseltes állapotban, kopott gerincekkel
17417.

5 000 HUF
9
Gárdonyi Géza munkái. Bp., é.n., Dante.21 kötet a sorozatból. Kiadói illusztrált egészvászon-kötésben, alapvetően jó állapotban, kisebb szakadásokkal, egy kötet gerincén nagyobb szakadás
17418.

5 000 HUF
Rejtő Jenő: P. Howard-sorozat 9 kötete. Bp., 1988-1991, Magvető. + Rejtő Jenő további 3 műve: Tévedésből jelentik. Szórakoztató Regénytár. 7. Szeged,1993, Szukits; Egy bolond száz bajt csinál. Az előretolt helyőrség. Bp., 1968-1969, Albatrosz. Kiadói papírkötések, változó állapotban.
17419.

2 000 HUF
Wohl Stephanie: Regék. A borító illusztrációja és rajzok Goró Lajos munkái. Bp., 1898, Franklin, 280 p. Harmadik, bővített kiadás. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon-kötés, márványozott lapélekkel, ajándékozási sorokkal, jó állapotban.
17420.

3 000 HUF
Pintér Jenő: Magyar irodalomtörténete. Zsebkiadás a művelt közönség számára. Bp., 1924, Franklin. Kiadói papírkötés, kissé foltos elülső szennylappal. A szerző által aláírt.
17421.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF