Books: Military Number of items: 33
2164006
16582
391
Books: Military
Other collectibles
Ákos István: Krisztus urunk a szenvedők között. Budapest, 1942, Római kat. tábori püspökség. Aranyozott vászonkötésben, kopottas állapotban.
2 600 HUF
2163512
16583
391
Books: Military
Other collectibles
Dr. Mészáros János: Seregek ura. Katolikus magyar katonák ima- és énekes könyve. Szeged, 1930, Nemzeti Sajtóvállalat. Kiadói kartonált papírkötésben, festett lapélekkel, olvashatatlan bejegyzéssel.
2 600 HUF
2163612
16584
391
Books: Military
Other collectibles
Nagy Zoltán (szerk.): Imához! Imádságok, elmélkedések és egyházi énekek honvédeink számára. Kolozsvár, 1943, Minerva Irodalmi és Nyomdai Műintézet R.-T. Ajándékozói bejegyzéssel, hátulján kitöltött adatlappal. Kiadói műbőr kötésben, enyhén kopott.
2 000 HUF
2164026
16585
391
Books: Military
Other collectibles
Honvéd imakönyv. Kiadói papírkötésben, kopottas állapotban.
1 600 HUF
2163754
16586
391
Books: Military
Other collectibles
Dr. Czapik Gyula (szerk.): Ima-füzet a magyar katolikus katonák számára. Bp., 1942, "Élet" Irod. és Nyomda Rt. Kiadói papírkötésben, foltos, hátulján firkával.
1 600 HUF
2163664
16587
391
Books: Military
Other collectibles
Cséplő István (szerk.): A béke imádságos könyve. Megemlékezéssel az elesett hősökről. Bp., 1917., Rózsa Kálmán és neje. Kiadói műbőr kötésben, enyhén kopott.
1 600 HUF
2164020
16588
391
Books: Military
Other collectibles
1 000 HUF
2164048
16589
391
Books: Military
Other collectibles
Hadak útján. Katolikus honvéd imakönyv. A borító és az első oldal félig hiányzik, szakadt állapotban van.
1 000 HUF
2163925
16590
391
Books: Military
Other collectibles
Csikesz Sándor (szerk.): Hadi kórházban. Debrecen, 1915, Hoffmann és Kronovitz. Dr. Baltazár Dezsőnek szóló ajánlással. Kiadói papírkötésben, koszos.
3 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035