Books: Military

Number of items: 33

Ákos István: Krisztus urunk a szenvedők között. Budapest, 1942, Római kat. tábori püspökség. Aranyozott vászonkötésben, kopottas állapotban.
16582.

2 600 HUF
7,45
9,00
Dr. Mészáros János: Seregek ura. Katolikus magyar katonák ima- és énekes könyve. Szeged, 1930, Nemzeti Sajtóvállalat. Kiadói kartonált papírkötésben, festett lapélekkel, olvashatatlan bejegyzéssel.
16583.

2 600 HUF
7,45
9,00
Nagy Zoltán (szerk.): Imához! Imádságok, elmélkedések és egyházi énekek honvédeink számára. Kolozsvár, 1943, Minerva Irodalmi és Nyomdai Műintézet R.-T. Ajándékozói bejegyzéssel, hátulján kitöltött adatlappal. Kiadói műbőr kötésben, enyhén kopott.
16584.

2 000 HUF
5,73
6,92
Honvéd imakönyv. Kiadói papírkötésben, kopottas állapotban.
16585.

1 600 HUF
4,58
5,54
Dr. Czapik Gyula (szerk.): Ima-füzet a magyar katolikus katonák számára. Bp., 1942, Élet Irod. és Nyomda Rt. Kiadói papírkötésben, foltos, hátulján firkával.
16586.

Dr. Czapik Gyula (szerk.): Ima-füzet a magyar katolikus katonák számára. Bp., 1942, "Élet" Irod. és Nyomda Rt. Kiadói papírkötésben, foltos, hátulján firkával.

1 600 HUF
4,58
5,54
Cséplő István (szerk.): A béke imádságos könyve. Megemlékezéssel az elesett hősökről. Bp., 1917., Rózsa Kálmán és neje. Kiadói műbőr kötésben, enyhén kopott.
16587.

1 600 HUF
4,58
5,54
16588.

1 000 HUF
2,87
3,46
Hadak útján. Katolikus honvéd imakönyv. A borító és az első oldal félig hiányzik, szakadt állapotban van.
16589.

1 000 HUF
2,87
3,46
Csikesz Sándor (szerk.): Hadi kórházban. Debrecen, 1915, Hoffmann és Kronovitz. Dr. Baltazár Dezsőnek szóló ajánlással. Kiadói papírkötésben, koszos.
16590.

3 000 HUF
8,60
10,38

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.