https://bid-notification.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/
Tételek lista
Books: Military Number of items: 33
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
2001944
16570
391
0
2000
Books: Military
Other collectibles
Hadászat és harcászat - Andrew Wiest M. K. Barbier: Gyalogos-hadviselés
Bp. 2003. Hajja book kft. Kiadói kartonálásban
Starting price:
2 000 HUF
2324248
16571
391
0
800
Books: Military
Other collectibles
Fond- és állagjegyzék. A Hadtörténelmi Levéltár őrzésében lévő katonai iratok. Hadtörténelmi Levéltári Kiadványok. Második kiadás. Szerk.: Dr. Szijj Jolán. Bp., 2002, Petit Real. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
The item is not available
2324318
16572
391
0
800
Books: Military
Other collectibles
Frank Thiess: Csuzima. Egy tengeri háború regénye. Fordította: Salgó Ernő. Bp., én., Athneaeum. Kiadói egészvászon-kötés. Megviselt, foltos borítóval.
The item is not available
2333396
16573
391
0
3000
Books: Military
Other collectibles
Weyers Flotten Taschenbuch 1990/1991. Warschips of the World. Koblenz, 1990, Bernard& Graeffe, 860 p. Német és angol nyelven. Kiadói aranyozott műbőr-kötés, a borító ragasztása részben elengedett, de egyébként jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
2355109
16574
391
0
1400
Books: Military
Other collectibles
Kardos G. György és Ungvári Tamás: Széttépett évszázad - Két világháború képeslapjai. Bp., 1995, Tegnap és Ma Kulturális Alapítvány. Kiadói kartonált papírkötésben.
The item is not available
Starting price:
1 400 HUF
2027602
16575
391
0
1200
Books: Military
Other collectibles
Tartassanak könyörgések. Imádságok a hadbavonultakért. Bp., 1943. Református Jövő Kiadói papírborítékban.
Starting price:
1 200 HUF
2027601
16576
391
0
1200
Books: Military
Other collectibles
Tartassanak könyörgések. Imádságok a hadbavonultakért. Bp., 1943. Református Jövő Kiadói papírborítékban.
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
2350623
16577
391
0
1000
Books: Military
Other collectibles
Kiállítás az I. világháborúról az Országos Széchenyi Könyvtárban füzet, jó állapotban
Starting price:
1 000 HUF
2163487
16578
391
0
2600
Books: Military
Other collectibles
Asbóth Gyula-Bíró Sándor: Fegyverben, Elmélkedések és imádságok honvédeink számára. Bp., 1943, Protestáns Tábori Püspökség. Negyedik kiadás. Kiadói kartonált papírkötésben, kopott kötéssel, kijáró lapokkal.
Starting price:
2 600 HUF
2285700
16579
391
0
800
Books: Military
Other collectibles
Jean-Louis Besson: Katonai uniformisok könyve. Ford.: S. Varga Katalin. Bp., 1999., Elektra. Kiadói kartonált papírkötés.
The item is not available
1145602
16580
391
0
8000
Books: Military
Other collectibles
Almásy Pál: Sopronkőhidai napló 1944-1945. Bp., 1984. Magvető A későbbi altábornagy dedikált könyve, beragasztott üdvözlő soraival. Fogrságban társai voltak Rajk, Bajcsy Zsilinszky
The item is not available
Starting price:
8 000 HUF
2163976
16581
391
0
3000
Books: Military
Other collectibles
Nyáry Pál: Isten fegyverei. Útravaló kedves honvédeinknek. Pécs, é.n., Rákóczi nyomda. Kiadói papírkötésben, kopttas állapotban.
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
Fax:
+36 1 / 318-4035
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment