https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Military

Number of items: 33

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Hadászat és harcászat - Andrew Wiest M. K. Barbier: Gyalogos-hadviselés Bp. 2003. Hajja book kft. Kiadói kartonálásban
16570.

Hadászat és harcászat - Andrew Wiest M. K. Barbier: Gyalogos-hadviselés Bp. 2003. Hajja book kft. Kiadói kartonálásban

 
Sold
Starting price:
2 000 HUF
5,73
EUR
,
6,92
USD
Number of bids:
1
Fond- és állagjegyzék. A Hadtörténelmi Levéltár őrzésében lévő katonai iratok. Hadtörténelmi Levéltári Kiadványok. Második kiadás. Szerk.: Dr. Szijj Jolán. Bp., 2002, Petit Real. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
16571.

Fond- és állagjegyzék. A Hadtörténelmi Levéltár őrzésében lévő katonai iratok. Hadtörténelmi Levéltári Kiadványok. Második kiadás. Szerk.: Dr. Szijj Jolán. Bp., 2002, Petit Real. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
800 HUF
2,29
EUR
,
2,77
USD
Number of bids:
0
Frank Thiess: Csuzima. Egy tengeri háború regénye. Fordította: Salgó Ernő. Bp., én., Athneaeum. Kiadói egészvászon-kötés. Megviselt, foltos borítóval.
16572.

Frank Thiess: Csuzima. Egy tengeri háború regénye. Fordította: Salgó Ernő. Bp., én., Athneaeum. Kiadói egészvászon-kötés. Megviselt, foltos borítóval.

 
The item is not available
Starting price:
800 HUF
2,29
EUR
,
2,77
USD
Number of bids:
0
Weyers Flotten Taschenbuch 1990/1991. Warschips of the World. Koblenz, 1990, Bernard& Graeffe, 860 p. Német és angol nyelven. Kiadói aranyozott műbőr-kötés, a borító ragasztása részben elengedett, de egyébként jó állapotban.
16573.

Weyers Flotten Taschenbuch 1990/1991. Warschips of the World. Koblenz, 1990, Bernard& Graeffe, 860 p. Német és angol nyelven. Kiadói aranyozott műbőr-kötés, a borító ragasztása részben elengedett, de egyébként jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
8,60
EUR
,
10,38
USD
Number of bids:
0
Kardos G. György és Ungvári Tamás: Széttépett évszázad - Két világháború képeslapjai. Bp., 1995, Tegnap és Ma Kulturális Alapítvány. Kiadói kartonált papírkötésben.
16574.

Kardos G. György és Ungvári Tamás: Széttépett évszázad - Két világháború képeslapjai. Bp., 1995, Tegnap és Ma Kulturális Alapítvány. Kiadói kartonált papírkötésben.

 
The item is not available
Starting price:
1 400 HUF
4,01
EUR
,
4,84
USD
Number of bids:
0
Tartassanak könyörgések. Imádságok a hadbavonultakért. Bp., 1943. Református Jövő Kiadói papírborítékban.
16575.

Tartassanak könyörgések. Imádságok a hadbavonultakért. Bp., 1943. Református Jövő Kiadói papírborítékban.

 
Sold
Starting price:
1 200 HUF
3,44
EUR
,
4,15
USD
Number of bids:
1
Tartassanak könyörgések. Imádságok a hadbavonultakért. Bp., 1943. Református Jövő Kiadói papírborítékban.
16576.

Tartassanak könyörgések. Imádságok a hadbavonultakért. Bp., 1943. Református Jövő Kiadói papírborítékban.

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,44
EUR
,
4,15
USD
Number of bids:
0
Kiállítás az I. világháborúról az Országos Széchenyi Könyvtárban füzet, jó állapotban
16577.

Kiállítás az I. világháborúról az Országos Széchenyi Könyvtárban füzet, jó állapotban

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,87
EUR
,
3,46
USD
Number of bids:
7
Asbóth Gyula-Bíró Sándor: Fegyverben, Elmélkedések és imádságok honvédeink számára. Bp., 1943, Protestáns Tábori Püspökség. Negyedik kiadás. Kiadói kartonált papírkötésben, kopott kötéssel, kijáró lapokkal.
16578.

Asbóth Gyula-Bíró Sándor: Fegyverben, Elmélkedések és imádságok honvédeink számára. Bp., 1943, Protestáns Tábori Püspökség. Negyedik kiadás. Kiadói kartonált papírkötésben, kopott kötéssel, kijáró lapokkal.

 
Sold
Starting price:
2 600 HUF
7,45
EUR
,
9,00
USD
Number of bids:
1
Jean-Louis Besson: Katonai uniformisok könyve. Ford.: S. Varga Katalin. Bp., 1999., Elektra. Kiadói kartonált papírkötés.
16579.

Jean-Louis Besson: Katonai uniformisok könyve. Ford.: S. Varga Katalin. Bp., 1999., Elektra. Kiadói kartonált papírkötés.

 
The item is not available
Starting price:
800 HUF
2,29
EUR
,
2,77
USD
Number of bids:
0
Almásy Pál: Sopronkőhidai napló 1944-1945. Bp., 1984. Magvető A későbbi altábornagy dedikált könyve, beragasztott üdvözlő soraival. Fogrságban társai voltak Rajk, Bajcsy Zsilinszky
16580.

Almásy Pál: Sopronkőhidai napló 1944-1945. Bp., 1984. Magvető A későbbi altábornagy dedikált könyve, beragasztott üdvözlő soraival. Fogrságban társai voltak Rajk, Bajcsy Zsilinszky

 
The item is not available
Starting price:
8 000 HUF
22,92
EUR
,
27,68
USD
Number of bids:
0
Nyáry Pál: Isten fegyverei. Útravaló kedves honvédeinknek. Pécs, é.n., Rákóczi nyomda. Kiadói papírkötésben, kopttas állapotban.
16581.

Nyáry Pál: Isten fegyverei. Útravaló kedves honvédeinknek. Pécs, é.n., Rákóczi nyomda. Kiadói papírkötésben, kopttas állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
8,60
EUR
,
10,38
USD
Number of bids:
0

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Please use the refresh button next to the bid if you want to see the current state of the auction. The page doesn't refresh automatically!

Filter auction items

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Here you can follow the Hungarian philately items of the major auction in the live auction. You can also make bids here during the auction.
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment