Books: Military

Number of items: 33

Uniformen der alten Armee. München, Waldorf Astoria Zigarettenfabrik GmbH. Kiadói, javított papírkötés, kissé kopottas állapotban.
16558.

10 000 HUF
28,65
34,60
Felvidékünk-honvédségünk. (Trianontól-Kassáig.) Történelmi eseménysorozat képekkel. Bp., 1939, Vitézi Rend Zrinyi Csoportjának Kiadása. Szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal, térképekkel, Kiadói festett, címerrel illusztrált egészvászon-kötés, kissé sérült gerinccel, laza, kissé sérült fűzéssel, a színes Horthy-képpel az elejéről hiányzik.
16559.

5 000 HUF
14,33
17,30
vitéz Náray Antal, vitéz Berkó István: Légitámadás! Bp., é.n., A Kir. Magy. Egyetemi nyomda. Sok fekete-fehér képpel illusztrált kiadvány. Illusztrált kiadói egészvászon kötésben. Kissé foltos gerinccel.
16560.

1 800 HUF
5,16
6,23
Gyógyítás és megelőzés. Katona-egészségügy. Bp., 2010, Zrínyi. Előszót írta: Dr. Németh András orvos dandártábornok. Kiadói kartonált kötésben, Dr. Németh András által dedikált.
16561.

1 800 HUF
5,16
6,23
dr. Bernáth Zoltán: Ukrajnától a Párizsi medencéig 1944-1946 Nyiregyháza, 1998. Szerzői. Csak 1000 pld. Kiadói papírkötésben 238p.
16562.

1 600 HUF
4,58
5,54
Nagy László: Magyar hadsereg és hadművészet a harmincéves háborúban. Bp., 1972. Akadémiai. Kiadói vászonkötésben, papír védőborítóval
16563.

1 400 HUF
4,01
4,84
10
16564.

1 400 HUF
4,01
4,84
Farkas Gyöngyi (szerk.): Saját kezébe, ott, ahol... Bp., 1998, PETIT REAL. Kiadói papír kötésben.
16565.

1 200 HUF
3,44
4,15
Katonák kézikönyve. Bp., 1971. Zrínyi. Illusztrációkkal, színes táblákkal. 399p + 8 t. Kiadói papírkötésben, borítón névvel
16566.

1 000 HUF
2,87
3,46
Stoffa Pál: Menekülés öt világrészen át. Bp., 1935, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Újrakötött félvászon kötés, térképmelléklet hiányos, fotókkal illusztrált.
16567.

1 200 HUF
3,44
4,15
16568.

1 600 HUF
4,58
5,54
Kardos G. György és Ungvári Tamás: Széttépett évszázad - Két világháború képeslapjai. Bp., 1995, a Tegnap és Ma Kulturális Alapítvány megbízásából kiadja az INTENT Kft. Fekete-fehér és színes fotókkal gazdagon illusztrálva. . Kiadói kartonált papírkötésben, szép állapotban.
16569.

900 HUF
2,58
3,11

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.