Books: Architecture, Art

Number of items: 209

Az Országos Magyar Képzőművészeti Társulat Évkönyve az 1929. évre. Bp., 1929, Orsz. Magyar Képzőműv. Társ. Athenaeum ny. Szövegközti és egész oldalas képekkel illusztrálva. Aranyozott kiadói egészvászon kötésben.
16724.

3 000 HUF
Nagy magyar színészek. szerk: Gyárfás Miklós és Hont Ferenc. Bp., 1957. Bibliotheca. Kiadói félvászon kötésben
16725.

1 000 HUF
Major Máté: Építészettörténet III. Tőkés és szocializmust építő társadalmak építészete. Bp, 1960, Műszaki Könyvkiadó. Dörflinger Endre rajzaival és fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Egészvászon kötésben, sérült gerinccel. Megjelent 3900 példányban.
16726.

1 200 HUF
Harsányi Zsolt: Ecce Homo I-III. Munkácsy Mihály életének regénye. Bp.,1935, Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.+Munkácsy Mihály képei. Ez a könyv Munkácsy Mihály ama festményeinek másait foglalja magában, amelyeknek regényét Harsányi Zsolt írta meg Ecce Homo című művében. Bp., én., Singer és Wolfner. Munkácsy Mihály műveinek reprodukcióival. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.
16727.

1 200 HUF
Restaurálási tanulmányok. Timár-Balázsy Ágnes emlékkönyv. Szerk.: Éri István. Bp, 2004, Pulszky Társaság- Magyar Múzeumi Egyesület. Színes és fekete-fehér fotókkal gazdagon illusztrálva. Papírkötésben, szép állapotban.
16728.

3 000 HUF
Fieber Henrik: Üvegfestészet. Bp, én., Stephaneum Nyomda R. T. Fekete-fehér illusztrációkkal Szakadt, foltos papírkötésben, javított gerinccel, a bal alsó szélen szakadt lapokkal.
16729.

3 000 HUF
Az Országos Magyar Képzőművészeti Társulat Évkönyve az 1930. évre. Bp, 1930, az Országos Magyar Képzőművészeti Társulat kiadása. Fekete-fehér fotókkal gazdagon illusztrálva. Papírkötésben, meglazult kötéssel és foltos lapokkal.
16730.

1 000 HUF
Hárs Éva: A Zsolnay kerámia. Pécs, 1988, Janus Pannonius Múzeum. Kiadói, kissé gyűrött, kopott papírkötésben. Angol és magyar nyelven.
16731.

1 600 HUF
16732.

1 600 HUF
Elfried Bock: Die deutsche Graphik. München, 1922,Franz Hanfstaengl. Fekete-fehér képekkel gazdagon illusztrált. Aranyozott, egészvászon kötésben, szép állapotban.
16733.

3 000 HUF
Artner Tivadar: Évezredek művészete. Bp.,1968, Gondolat. Második, bővített és javított kiadás. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
16734.

1 800 HUF
1901 Magyar Iparművészet. IV. évfolyam, majdnem teljes évfolyam. Szerk.: Fittler Kamil. Főmunkatárs: Györgyi Kálmán. Bp., Magyar Iparművészeti Társulat, 9-292 p. Nagyon gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Félvászon-kötésben, hiányzó lapokkal (I-VIII+1-8.), közte a címlap is, a 9. oldallal kezdődik.
16735.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Current item in the room
Catalogue number: