Books: Architecture, Art Number of items: 209
2362982
16651
391
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Mihályfi Ernő: Művészek, barátaim.Válogatott képzőművészeti írások. Bp., 1977, Corvina. Fekete-fehér képekkel, többek közt Rippl-Rónai József, Gulácsy Lajos, Uitz Béla, Bortnyik Sándor, Nemes Lampérth József, Egry József műveinek reprodukcióival illusztrált. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval.
1 000 HUF
2365134
16652
391
Books: Architecture, Art
Other collectibles
1948 A Szabad Művészet II. évfolyamának 4 db száma, kiadói papírkötés, jó állapotban.
1 000 HUF
2357063
16653
391
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Menyhárt László: Szász Endre. Bp., 1983, Corvina. Kartonált papírkötésben, kiadói papír védőborítóval, jó állapotban.
1 000 HUF
2357505
16654
391
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Fajcsák Györgyi: Kínai műgyűjtés Magyarországon a 19. század elejétől 1945-ig. Bp., 2009, Hopp Ferenc Kelet Ázsiai Művészeti Múzeum. 304p. Fekete-fehér képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
1 600 HUF
2325345
16655
391
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Dr. Gyulai Ferenc: Fényképészmester könyve. Bp., 1962. Táncsics. Kissé kopott félvászon kötésben
1 200 HUF
2362252
16656
391
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Farkasné Ács Erzsébet: Ybl. Egy építész életműve -képekben. Bp., 1998, InnovaPress. Megjelent 1000 példányban. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
1 200 HUF
2358279
16657
391
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Dürer-literatur in Ungarn 1800-1928. Bp., 1928, Kgl.Ung.Univ.-Druckerei. Kiadói papírkötés. Német - magyar nyelvű. Könyvtári fölöspéldány 2357969
16658
391
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Zsámboki Gyula: A görög művészet kiválóbb alkotásainak ismertetése. Második kiadás. Bp., é.n., Franklin. Tulajdonosi bejegyzéssel. Félvászon kötésben.
1 200 HUF
2358554
16659
391
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Madách Imre: Az ember tragédiája. Előszóval ellátta: Várkonyi Nándor. Kákonyi István fametszeteivel. Bp.,(1945),"Pannonia", 218 p. Átkötött modern félvászon-kötésben, az eredeti elülső papírborítót bekötötték.
1 200 HUF
2355090
16660
391
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Erdély Miklós: Művészeti írások (Válogatott művészetelméleti tanulmányok I.). Szerk.: Peternák Miklós. Bp., 1991, Képzőművészeti Kiadó. Készült 3000 példányban. Fekete-fehér reprodukciókkal, többek közt Erdély Miklós, Kondor Béla, Jovánovics György, Bálint Endre műveinek reprodukcióival illusztrált. Kiadói papírkötés.
2 400 HUF
2365667
16661
391
Books: Architecture, Art
Other collectibles
1936 M. Kir. Postatakarékpénztár Árverési Csarnokának aukciós katalógusa. Kiállítás: 1936. március 19-22. Árverés: 1936. április 4-8. Bp., 1936, Stádium, 167 p. Kiadói papírkötésben.;
1939 M. Kir. Postatakarékpénztár Árverési Csarnokának aukciós katalógusa. Kiállítás: 1939. jan. 22-31. Árverési: február 10-től 20-ig. Bp., 1939, Stádium, 275+3 p.+IV t. Átkötött papírkötésben.
1 400 HUF
2364652
16662
391
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Dr. Kós Károly-Szentimrei Judit-Dr. Nagy Jenő: Kászoni székely népművészet. Bukarest, 1972, Kriterion. Fekete-fehér képekkel és rajzokkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban , jó állapotban.
1 400 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035