N. Skarovszkaja : Naiv művészet a Szovjetunióban. Bp., 1978, Auróra és Corvina. Kiadói egészvászon kötés, kiadói kopottas papír védőborítóban de egyébként jó állapotban.
Vegyes könyvtétel; 3 db: Pál Cséfalvay: The treasury of Esztergom Cathedral. Bp., 1984, Corvina. Angol nyelven. Kiadói papírkötésben, jó állapotban; Kerámia. Középdunántúl anyagi műveltsége kiállítás sorozat I.Összeáll: F. Petres Éva. hn., én., kn. Magyar, Német nyelven. Papírkötésben, jó állapotban; A régi képtár katalógusa. Országos Szépművészeti Múzeum. Szerk: Pigler Andor. Bp., 1954, Akadémiai kiadó. Egészvászon-kötés, jó állapotban.
S. Mialovszky Mária: A képzőművészet és az iparművészet története.Tankönyv a szakmunkástanuló-intézetek (iskolák) I-II. osztálya számára. Bp., 1965, Tankönyvkiadó. fekete-fehér képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kopottas állapotban.