Number of items: 235

Untz György János: Oskolai tanító könyv. Irta német nyelven --, a kempteni oskolák igazgatója. Most pedig szabadon forditva és némely szükséges változásokkal s bővítéssel alkalmaztatva a magyar ifjuság hasznára kiadta Látzai József.  Győrben, 1793. Streibig Jósef. XXIV., 331. p., 3 sztl. lev. Címlap hiányzik, utolsó néhány lap sarkán sérülés. Modern félvászon kötésben
17835.

14 000 HUF
37,84
41,18
17836.

26 000 HUF
70,27
76,47
17837.

8 000 HUF
17838.

5 000 HUF
Rudolf Koch: Jelek könyve mely a jelek minden fajtáját tartalmazza, ahogy azokat az ősidők, az ókor, a korai kereszténység s a középkor népei használták. Fordította: Szentkúty Pál. Hungária-könyvek 8. Számozott példány (603.), Rassay Gyula részére. Bp., 1941, Hungária. Ex librissel. Félvászon kötésben.
17839.

5 000 HUF
17840.

5 000 HUF
17841.

4 000 HUF
17842.

4 000 HUF
Gyalókay Artur: Kamatos folyószámlák. Bp., 1918, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai.). Félvászon kötésben, névbejegyzésekkel.
17843.

2 000 HUF
A Magyar Ipar. Szerkesztette: Dr. Árvay József. Budapest, 1941, Halász Pál. 160p. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Néhány korabeli reklámmal. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben.
17844.

4 000 HUF
17845.

2 000 HUF
Jaroslav Hašek: Infanteriszt Svejk I-III. Fordította: Karikás Frigyes. Bp., 1945, Anonymus. Kiadói félvászon kötésben, tulajdonosi névbejegyzéssel.
17846.

3 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF