Books: Other rarities Number of items: 235
2349362
17859
390
Other collectibles
[Wetterbergh, Carl Anton (1804-1889] Wetterbergh: Két gyűrű. Ford.: Szilágyi Gyula. Szépirodalmi Könyvtár 10. füzet. Kiadja Heilprin Mihály. Miskolc, 1852, Deutsch Dávid, 101+VI p. Kiadói papírkötés.
1 000 HUF
2349321
17860
390
Other collectibles
Tóth Kálmán: Kinizsi Pál hősköltemény. Pest,1862,Bucsánszky Alajos, 87+1 p. Harmadik kiadás. Fametszetű illusztrációkkal.
1 000 HUF
2348752
17861
390
Other collectibles
Gotthold Ephraim Lessing: Barnhelmi Minna vagy A katonaszerencse. Vígjáték. Ford. Kazinczy Ferencz. Bp., 1889, Franklin. 1 t. 215 l. 12 t. Kiadói aranyozott vászon kötésben, jó állapotban.
2 800 HUF
2349739
17862
390
Other collectibles
1 800 HUF
2350423
17863
390
Other collectibles
Marx - Engels: Kommunista kiáltvány. Bp., é.n., Népszava. Papírkötésben. + Betlen Oszkár: Trockizmus, Nacionalizmus: Az imperialista behatolás eszközei. Bp., é.n., Magyar Dolgozók Pártja. Kiadói papír kötésben.
1 600 HUF
2351022
17864
390
Other collectibles
Gabányi János: Töviskoszorú. II. kiadás. Bp., é.n., Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói papír borításban, a könyvtest elvált a borítótól.
1 000 HUF
2350989
17865
390
Other collectibles
Hamvas Béla: Világválság. Az előszót és a jegyzeteket írta: Szigethy Gábor. Gondolkodó Magyarok. Bp.,1983,Magvető. Kiadói papírkötés.
1 000 HUF
2345438
17866
390
Other collectibles
Ruffy Péter: Bujdosó nyelvemlékeink. A tihanyi alapítólevéltől a bori noteszig. Bp., 1977, Móra. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, benne cikkekkel, jó állapotban.
1 000 HUF
2346258
17867
390
Other collectibles
Paál Mária: Két boldog esztendő. Petőfi Sándor és Szendrey Júlia házasságának regényes története. Bp.,én., Franklin. Kiadói kopott kartonált papírkötésben, ajándékozási bejegyzéssel, intézményi bélyegzővel.
1 200 HUF
2347132
17868
390
Other collectibles
1 400 HUF
2350610
17869
390
Other collectibles
Szabó Dezső: A kötél legendája. Második kiadás. Bp., 1934, Ludas Mátyás. Kiadói papír kötésben.
1 000 HUF
2350597
17870
390
Other collectibles
Janus Pannonius. Magyar költő magyarul. Berczeli A. Károly fordításai. N. Kontuly Béla rajzaival. Szeged, 1934, Prometheus. Kiadói papír kötésben.
1 200 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035